Новини
2011-02-24 16:25:04
УЧАСТЬ ПРОФТЕХОСВІТЯН У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ПРОБЛЕМИ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ-АГРАРІЇВ У НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ ВИЩОЇ ТА ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ»

Профтехосвітяни Хмельниччини взяли участь у пленарному засіданні VІІ Всеукраїнської науково-методичної конференції "Проблеми підготовки фахівців-аграріїв у навчальних закладах вищої та професійної освіти", яка відбулася 23 лютого 2011 року на базі Інституту механізації і електрифікації сільського господарства Подільського державного аграрно-технічного університету.
У рамках зазначеної конференції було проведено секційне засідання з теми "Організація і методика викладання у навчальних закладах професійної освіти", під час якого інженерно-педагогічні працівники закладів профтехосвіти поділилися своїми напрацюваннями з проблем забезпечення якісної підготовки кваліфікованих робітників у системі професійно-технічної освіти, оновлення змісту професійного навчання майбутніх робітників на основі впровадження інноваційних технологій, організації виробничого навчання учнів в умовах самостійного виробництва з використанням дуальної системи.
Доповіді та повідомлення, виголошені на конференції, увійшли до збірника наукових праць "Матеріали Всеукраїнської науково-методичної конференції "Проблеми підготовки фахівців-аграріїв у навчальних закладах вищої та професійної освіти". Із 203 матеріалів збірника 40 наукових статей підготовлено педагогами закладів профтехосвіти Хмельниччини.
Участь профтехосвітян у таких конференціях свідчить про значний науковий потенціал педагогів професійно-технічних навчальних закладів, які здатні не тільки на високому професійному рівні навчати майбутніх робітників, але й займатися активним науковим пошуком нових методологічних підходів підготовки робітничих кадрів для різних галузей економіки.

 

2019-12-03 11:36:03
Завершення І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

29 листопада 2019 року в Хмельницькому урочисто завершився перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine». Для відзначення його учасників в актовому залі Хмельницького університету управління і права зібралися 61 учасник конкурсу, члени журі, експерти, представники державних установ, профспілкових і громадських організацій, підприємці, бізнесмени – всі хто організовував та підтримував цей важливий захід.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області