Новини
2016-04-25 08:39:49
КРУГЛИЙ СТІЛ ВИКЛАДАЧІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

    20 квітня 2016 року на базі ВПУ №25 м. Хмельницького відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області відбулося засідання круглого столу викладачів української мови та літератури на тему «Використання інноваційних технологій при проведені предметних тижнів з краєзнавчим напрямом».

У засіданні взяли участь викладачі української мови та літератури ПТНЗ м. Хмельницького та слухачі курсів підвищення кваліфікації НМЦ ПТО ПК.

Про ідею проведення предметних тижнів розповіла Марянич Т.Г., методист ВПУ №25 м. Хмельницького. Краєзнавчу роботу учнів з української мови та літератури висвітлили  викладачі української мови та літератури ВПУ №25 м. Хмельницького Лукащук Н.В. та Заранчевська Р.П. Смілій О.І., викладач історії, та Коротун Г.В., викладач зарубіжної літератури ВПУ №25 м. Хмельницького, презентували систему організації   краєзнавчої роботи на уроках історії та зарубіжної літератури.

В рамках роботи круглого столу було проведено учнівську конференцію, на якій учні презентували власні дослідження про талановитих земляків.

Засідання круглого столу завершилося підбиттям підсумків та обговоренням планів на майбутнє.

2019-04-18 17:19:50
Підведено підсумки обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя»

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 відзначається День охорони праці. Цьогоріч він проходитиме під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». В рамках заходів щодо відзначення Дня охорони праці, метою привертання учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти до виробничих небезпек і ризиків на сучасному виробництві, а також до наявних проблем у сфері охорони праці, в сучасних підходах до управління охороною праці, оцінки ризиків, формування превентивної культури охорони праці, свідомої позиції щодо важливості забезпечення здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя, відповідального ставлення учнів до життя та здоров’я, 16 квітня 2019р., відповідно до наказу директора Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 27.02.2019 № 79-од «Про організацію проведення обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя», відбулось підведення підсумків конкурсу.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області