Новини
2016-04-25 08:39:49
КРУГЛИЙ СТІЛ ВИКЛАДАЧІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

    20 квітня 2016 року на базі ВПУ №25 м. Хмельницького відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області відбулося засідання круглого столу викладачів української мови та літератури на тему «Використання інноваційних технологій при проведені предметних тижнів з краєзнавчим напрямом».

У засіданні взяли участь викладачі української мови та літератури ПТНЗ м. Хмельницького та слухачі курсів підвищення кваліфікації НМЦ ПТО ПК.

Про ідею проведення предметних тижнів розповіла Марянич Т.Г., методист ВПУ №25 м. Хмельницького. Краєзнавчу роботу учнів з української мови та літератури висвітлили  викладачі української мови та літератури ВПУ №25 м. Хмельницького Лукащук Н.В. та Заранчевська Р.П. Смілій О.І., викладач історії, та Коротун Г.В., викладач зарубіжної літератури ВПУ №25 м. Хмельницького, презентували систему організації   краєзнавчої роботи на уроках історії та зарубіжної літератури.

В рамках роботи круглого столу було проведено учнівську конференцію, на якій учні презентували власні дослідження про талановитих земляків.

Засідання круглого столу завершилося підбиттям підсумків та обговоренням планів на майбутнє.

2018-12-11 15:51:26
Конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

Учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти Хмельниччини взяли участь у ІІ етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика, метою якого є сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу, розвитку творчого потенціалу, підвищення рівня мовної освіти в Україні та за її межами. Конкурс відбувся 10 грудня 2018 року на базі ДНЗ «Вище професійне училище №11 м. Хмельницького», в якому взяли участь 22 учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області