Новини
2016-04-25 08:39:49
КРУГЛИЙ СТІЛ ВИКЛАДАЧІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

    20 квітня 2016 року на базі ВПУ №25 м. Хмельницького відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області відбулося засідання круглого столу викладачів української мови та літератури на тему «Використання інноваційних технологій при проведені предметних тижнів з краєзнавчим напрямом».

У засіданні взяли участь викладачі української мови та літератури ПТНЗ м. Хмельницького та слухачі курсів підвищення кваліфікації НМЦ ПТО ПК.

Про ідею проведення предметних тижнів розповіла Марянич Т.Г., методист ВПУ №25 м. Хмельницького. Краєзнавчу роботу учнів з української мови та літератури висвітлили  викладачі української мови та літератури ВПУ №25 м. Хмельницького Лукащук Н.В. та Заранчевська Р.П. Смілій О.І., викладач історії, та Коротун Г.В., викладач зарубіжної літератури ВПУ №25 м. Хмельницького, презентували систему організації   краєзнавчої роботи на уроках історії та зарубіжної літератури.

В рамках роботи круглого столу було проведено учнівську конференцію, на якій учні презентували власні дослідження про талановитих земляків.

Засідання круглого столу завершилося підбиттям підсумків та обговоренням планів на майбутнє.

2019-12-03 11:36:03
Завершення І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

29 листопада 2019 року в Хмельницькому урочисто завершився перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine». Для відзначення його учасників в актовому залі Хмельницького університету управління і права зібралися 61 учасник конкурсу, члени журі, експерти, представники державних установ, профспілкових і громадських організацій, підприємці, бізнесмени – всі хто організовував та підтримував цей важливий захід.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області