Новини
2016-04-22 10:16:14
ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ ФАХОВОЇ СЕКЦІЇ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРЮВАЛЬНИХ ПРОФЕСІЙ ПТНЗ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

     Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації  інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 14 квітня 2016 року на базі Хмельницького професійного ліцею відбулось засідання обласної фахової секції інженерно-педагогічних працівників електрогазозварювальних професій з теми «Шляхи підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників електрогазозварювальних професій».

Метою засідання було обговорення шляхів підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників електрогазозварювальних професій, зокрема завдяки впровадженню сучасних педагогічних і виробничих технологій в навчально-виробничий  процес, створення відповідної навчально-матеріальної бази, співпраці з роботодавцями.

У засіданні фахової секції взяли участь 14 інженерно-педагогічних працівників з 10 ПТНЗ області, у яких здійснюється підготовка кваліфікованих робітників електрогазозварювальних  професій.

Г.В. Станіслав, директор Хмельницького професійного ліцею, ознайомив  учасників семінару з системою роботи, особливостями  навчально-виховного процесу та перспективами розвитку навчального закладу.

Учасники семінару відвідали та обговорили урок виробничого навчання з теми «Газозамінники (газ-МАФ)» (майстер виробничого навчання І.М. Гебан),  урок теоретичного навчання з теми «Вимоги до джерел живлення» (викладач спецдисциплін Т.Ф. Гуменюк) та майстер-клас  з теми «Технологія різання металу за допомогою плазморізу» (майстер виробничого навчання О.Г. Голішевський).

Старший майстер А.І. Камлюк ознайомила учасників семінару з навчально-матеріальною базою Хмельницького професійного ліцею.

Н.В. Півторацька, методист НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області,  висвітлила шляхи розв’язання  питання  підготовки професійно мобільного робітника для сучасного виробництва.

При підбитті підсумків секційного засідання були вироблені методичні рекомендації:

1. Постійно оновлювати  робочі навчальні програми предметів і вносити в їх зміст вивчення інноваційних виробничих технологій, сучасного устаткування та інструментів, передових форм організації праці на виробництві.

2. Адміністрації ПТНЗ вживати заходів щодо оснащення навчальних кабінетів спецдисциплін і виробничих майстерень сучасною комп’ютерною технікою та мультимедійними засобами.

3. Усім  педагогам пройти стажування  на передових підприємствах з метою вивчення сучасного зварювального обладнання та  новітніх виробничих технологій.

4.   Педагогам проводити роботу щодо розробки й удосконалення КМЗ відповідно до вимог ДСПТО.

5. Для покращення забезпечення учнів навчальною та довідковою літературою  активізувати  роботу педагогів щодо створення та видання нової навчально-методичної літератури, в тому числі  літератури нового покоління:  електронних підручників, посібників, електронних навчально-методичних комплексів, педагогічних програмних засобів навчання.

2020-02-20 10:03:31
Вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 30 січня 2020 року відбувся вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О на тему «Формування ключових компетентностей на уроках математики».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області