Новини
2016-03-28 16:09:01
ПРОБЛЕМНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ ІПП ШВЕЙНОГО ВИРОБНИЦТВА

     Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 23 березня 2016 року відбувся обласний проблемний семінар для ІПП швейного виробництва на тему «Використання новітніх виробничих технологій як один із напрямів оптимізації навчально-виробничого процесу» на базі ДНЗ «Подільський центр ПТО». У заході взяли участь 18 педагогів ПТНЗ області, де здійснюється підготовка кваліфікованих робітників швейного виробництва. Захід відкрила координатор секції, методист відділу професійної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області С.В. Жухевич.

    Під час проведення семінару обговорені такі питання, як:

1. Підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників швейного виробництва шляхом впровадження у навчально-виробничий процес сучасних виробничих технологій.

2.  Впровадження новітніх виробничих технологій на уроках професійно-теоретичної підготовки з професії «Кравець».

3.  Використання системи конструювання одягу «М.Мюллер і син» при підготовці кваліфікованих швейного виробництва.

4.   Оновлення змісту професійного навчання відповідно до вимог роботодавців.

5.   Вивчення нових виробничих технологій під час проходження стажування.

       Свій досвід роботи презентували педагогічні працівники ДНЗ «Подільський центр ПТО», а саме:

     Зборовець Н.М. «Впровадження в навчальний процес сучасних освітніх технологій та створення умов для повноцінної освіти»;

   Гасюк О.В. «Новітні виробничі технології – головна складова сучасного уроку спеціальних дисциплін швейного профілю»;

      Кравченко Т.М. «Методичні вказівки щодо виконання письмової екзаменаційної роботи»;

      Сопільник М.П. «Опорні конспекти з технології виготовлення одягу»;

     Сиротюк О.С. «Використання новітніх виробничих технологій при проведенні уроків виробничого навчання»;

Чорна О.М. «Технологія повузлової обробки куртки»;

Маліновська Н.В. «Виготовлення чоловічої сорочки».

     НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області дякує учасникам семінару за плідну роботу, а також педагогічному колективу, учням та адміністрації ДНЗ «Подільський центр ПТО» за можливість проведення такого заходу і допомогу в його організації.

2019-04-18 17:19:50
Підведено підсумки обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя»

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 відзначається День охорони праці. Цьогоріч він проходитиме під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». В рамках заходів щодо відзначення Дня охорони праці, метою привертання учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти до виробничих небезпек і ризиків на сучасному виробництві, а також до наявних проблем у сфері охорони праці, в сучасних підходах до управління охороною праці, оцінки ризиків, формування превентивної культури охорони праці, свідомої позиції щодо важливості забезпечення здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя, відповідального ставлення учнів до життя та здоров’я, 16 квітня 2019р., відповідно до наказу директора Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 27.02.2019 № 79-од «Про організацію проведення обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя», відбулось підведення підсумків конкурсу.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області