Новини
2016-03-28 09:19:50
Проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Кравець»

        За сучасних умов розвитку швейного виробництва зростають потреби у кваліфікованих робітниках з високим рівнем професійної мобільності, готовності достатньо швидко освоювати нову техніку, виробничі технології, успішно адаптуватися до вимог робочого місця. Для визначення кращого кравця серед учнів професійно-технічних навчальних закладів області 22-23 березня 2016 р на базі ДНЗ «Подільський центр ПТО» проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу з професії «Кравець».

Метою конкурсу було визначення рівня професійної підготовки та майстерності учнів, їхніх знань, умінь і навичок в умовах ринкових відносин, та визначення конкурсанта для участі ІІІ турі Всеукраїнського конкурсу «Кравець» серед учнів професійно-технічних закладів.

Учасників конкурсу привітали В.А.Савчук – заступник міського голови м. Кам’янця-Подільського, М.Ю. Рущак – директор ДНЗ «Подільський центр ПТО», В.Б. Погоржевський – директор Колективного швейного виробництва м. Кам’янця-Подільського. Л.К.Джус – заступник директора НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області, Методист відділу професійної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області – С.В.Жухевич ознайомила учасників конкурсу з програмою проведення теоретичного та практичного турів.

Теоретичний тур передбачав виконання тестових завдань на персональному комп’ютері з загальних питань організації виробничого навчання з  предметів «Технологія виготовлення виробів», «Обладнання швейного виробництва», «Матеріалознавство», «Основи конструювання одягу», «Охорона праці».

Практичний тур передбачав виготовлення сукні 44-46 розміру, прилягаючого силуету, з костюмної напіввовняної тканини у клітинку, без рукавів.

Журі в складі роботодавців спостерігали та оцінювали роботу. Найвищу оцінку отримали учасники, які проявили не лише хорошу теоретичну підготовку, а й глибокі практичні знання та вміння.

     Умови проведення обласного конкурсу фахової майстерності з професії «Кравець» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів

 

      Результати теоретичного і практичного турів ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу серед учнів професійно-теоретичної підготовки за професією «Кравець»

Між учасниками конкурсу місця розділились таким чином:

І місце – Гаврисишин Ілона, учениця ДНЗ «Подільський центр ПТО».

ІІ місце – Рузич Олена, учениця ДНЗ «Хмельницький центр ПТО сфери послуг».

ІІІ місце – Войтюк Наталія, учениця Вищого художнього училища №19 смт.Гриців.

ІV місце – Альбертович Вікторія, учениця Хмельницького професійного ліцею.

V місце – Стопа Аліна, учениця Понінківського професійного ліцею.

VІ місце – Зверова Антоніна, учениця Вищого професійного училища №36 с.Балин.

VІІ місце – Боднар Катерина, учениця Ярмолинецького професійного ліцею.

VІІІ місце – Козацька Світлана, учениця Нетішинського професійного ліцею.

        Переможець конкурсу візьме участь у ІІІ турі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Кравець», який відбудеться на базі ДНЗ «Черкаське ВПУ ім. Г.Ф.Короленка»

2019-06-27 13:02:25
Підсумки діяльності психологічної служби системи П (ПТ) О Хмельницької області за 2018/2019 н.р та завдання на наступний період

27 червня 2019 року завідувачем лабораторії підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи, координатором обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів Н.М. Сиско проведено вебінар, на якому підведено підсумки діяльності психологічної служби системи професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області за 2018/2019 н.р та окреслено завдання перед працівниками служби на наступний період.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області