Новини
2016-03-22 13:04:36
Профтехосвіта Хмельниччини на Сьомій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2016»

       17-19 березня 2016 року у м. Київ відбулася Сьома міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2016». Профтехосвіту Хмельницької області на заході представляли дев’ять навчальних закладів: Старокостянтинівський професійний ліцей, Понінківський професійний ліцей, ДНЗ «Вище професійне училище №11 м.Хмельницького», Шепетівський професійний ліцей, Нетішинський професійний ліцей, Вище професійне училище №25 м.Хмельницького, Ярмолинецький професійний ліцей, Плужненський професійний аграрний ліцей, ДПТНЗ «Деражнянський професійний аграрний ліцей», які презентували кращий досвід роботи щодо  упровадження сучасних технологій навчання і виховання при підготовці висококваліфікованих робітників, учнівські вироби технічної творчості, створену педагогами навчально-методичну літературу.

За підсумками тематичного конкурсу, який відбувся в рамках виставки, профтехосвітяни отримали шість почесних нагород у номінаціях «Модернізація професійної освіти України», «Психосоціальна підтримка дітей і молоді, що знаходиться  в складних життєвих обставинах»:

- золотою медаллю нагороджені Нетішинський професійний ліцей,  Вище професійне училище №25 м. Хмельницького, ДПТНЗ «Деражнянський професійний аграрний ліцей»;

- срібну медаль отримали  ДНЗ «Вище професійне училище №11 м.Хмельницького», Ярмолинецький професійний ліцей;

- бронзовою медаллю нагороджено Плужненський професійний аграрний ліцей.

Відповідно до програми виставки 18 березня 2016 року відбувся семінар департаменту професійно-технічної освіти та відділення науково-методичного забезпечення змісту професійно-технічної освіти ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти" МОН України на тему «Формування сучасного освітнього середовища професійно-технічного навчального закладу», в якому взяли участь Радкевич В.О. – директор  Інституту професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України, представники регіональних методичних служб і ПТНЗ України.

Учасники семінару презентували свій досвід роботи щодо розробки та наповнення інформаційно-освітнього середовища ПТНЗ. Зокрема, Мельник Василь Михайлович, директор Ярмолинецького професійного ліцею зупинився на проблемі працевлаштування як показника ефективної взаємодії навчального закладу та роботодавців. Методист ДНЗ "Вище професійне училище №11 м.Хмельницького" Кирилюк Інна Михайлівна зосередила увагу учасників семінару  на впровадженні медіаосвітніх технологій як засобу модернізації професійно-технічної освіти.

       За результатами участі усі професійно-технічні навчальні заклади-учасники виставки нагороджені дипломами за презентацію досягнень і впровадження педагогічних інновацій у національний освітній простір й занесені до каталогу Міжнародної виставки.

2019-04-18 17:19:50
Підведено підсумки обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя»

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 відзначається День охорони праці. Цьогоріч він проходитиме під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». В рамках заходів щодо відзначення Дня охорони праці, метою привертання учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти до виробничих небезпек і ризиків на сучасному виробництві, а також до наявних проблем у сфері охорони праці, в сучасних підходах до управління охороною праці, оцінки ризиків, формування превентивної культури охорони праці, свідомої позиції щодо важливості забезпечення здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя, відповідального ставлення учнів до життя та здоров’я, 16 квітня 2019р., відповідно до наказу директора Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 27.02.2019 № 79-од «Про організацію проведення обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя», відбулось підведення підсумків конкурсу.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області