Новини
2016-03-01 16:17:55
Використання хмарних сервісів у бібліотечній справі

          Саме такою була назва теми семінару-практикуму, який був проведений у режимі он-лайн 25 лютого 2015 року для бібліотекарів ПТНЗ. Він став продовженням розпочатої у минулому році роботи з он-лайн сервісами, які бібліотекар може використовувати у своїй професійній діяльності.  

Важливе питання, яке стоїть зараз перед бібліотекарями, - це пошук найбільш ефективних способів взаємодії і спілкування з сучасними технічно грамотними читачами. При цьому, звичайно, ніяк не можна забувати про бюджетні обмеження. І хмарні технології дозволяють знайти ряд рішень, які відповідають віянням часу, дозволяючи економно витрачати кошти і разом з тим йти в ногу з технологічними інноваціями.

Усім учасникам семінару методистом відділу підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області було висвітлено теоретичні аспекти методики створення та наповнення професійного блогу бібліотекаря, а також продемонстровано навчальний відеоурок щодо алгоритму створення блогу. Створивши свій блог, кожен бібліотекар може подати його до НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області для сертифікації. З вимогами до створення блогів, критеріями оцінювання та умовами сертифікації познайомив учасників семінару методист відділу передового педагогічного досвіду та інформаційно-видавничої діяльності Петров О.В.

Досвідом роботи щодо організації віртуальних виставок за допомогою сервісів WEB 2.0 поділилась бібліотекар Нетішинського професійного ліцею Васильчук І.М. Вона презентувала свій блог та хмарні сервіси, за допомогою яких можна створювати віртуальні виставки на блозі.

Хмарні сховища сьогодні стають незамінним інструментом в роботі бібліотекаря, куди спокійно можна відправляти свої дані і отримувати до них доступ з будь-якого місця, де є Інтернет. А професійний блог відкриває бібліотекарям нові можливості організації професійного та особистого простору. 

 

2019-06-27 13:02:25
Підсумки діяльності психологічної служби системи П (ПТ) О Хмельницької області за 2018/2019 н.р та завдання на наступний період

27 червня 2019 року завідувачем лабораторії підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи, координатором обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів Н.М. Сиско проведено вебінар, на якому підведено підсумки діяльності психологічної служби системи професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області за 2018/2019 н.р та окреслено завдання перед працівниками служби на наступний період.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області