Новини
2011-02-23 13:30:23
ПРОБЛЕМНИЙ СЕМІНАР ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ПРОФТЕХОСВІТИ

 

 

Відповідно до плану роботи управління освіти і науки обласної державної адміністрації на І квартал 2011 року та плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 22 лютого 2011 року на базі ВПУ №25 м. Хмельницького в рамках засідання обласної фахової секції директорів ПТНЗ відбувся проблемний семінар на тему "Організація роботи в ПТНЗ щодо підготовки та проведення педагогічних рад".
У семінарі взяла участь заступник начальника, начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації А.М.Харчук, яка визначила завдання педагогічної ради та керівну роль директора ПТНЗ в організації, проведенні та реалізації рішень.Заступник директора Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Л.К. Джус, ознайомила присутніх із методикою підготовки проведення педагогічних рад.

У практичній частині семінару заступник директора з навчально-виробничої роботи О.О.Загіка та методист ВПУ № 25 м.Хмельницького Т.Г. Мар’янич висвітлили досвід проведення педагогічних рад у навчальному закладі та продемонстрували фрагмент нетрадиційної педагогічної ради "банк ідей" на тему "Моделювання системи факторів, що впливають на якість навчально-виробничого процесу ПТНЗ".


В рамках семінару відбувся обмін досвідом з питань: планування проведення педагогічних рад, система та зміст підготовки питань до розгляду, дотримання регламенту проведення педагогічних рад, здійснення контролю за станом виконання попередньо прийнятих рішень, ведення первинної облікової документації педрад.


Учасники відзначили актуальність та практичну значимість тематики семінару та високий рівень його підготовки й організації проведення.

 

 

 

 

 

 

2019-06-27 13:02:25
Підсумки діяльності психологічної служби системи П (ПТ) О Хмельницької області за 2018/2019 н.р та завдання на наступний період

27 червня 2019 року завідувачем лабораторії підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи, координатором обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів Н.М. Сиско проведено вебінар, на якому підведено підсумки діяльності психологічної служби системи професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області за 2018/2019 н.р та окреслено завдання перед працівниками служби на наступний період.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області