Новини
2015-12-15 14:43:54
ОПАНОВУЄМО СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ НАВЧАННЯ ІНФОРМАТИКИ

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 8 грудня 2015 року на базі  Старокостянтинівського професійного ліцею відбувся семінар-практикум викладачів інформатики  ПТНЗ на тему «Сучасні технології навчання інформатики», у якому взяли  участь 23 педагоги.

Директор Старокостянтинівського професійного ліцею Кучерук С.С. презентував  навчальний заклад, підкреслив значимість  інформаційного  навчального середовища для  інноваційного розвитку закладу, ознайомив учасників семінару із освітніми здобутками свого педагогічного колективу на обласному та всеукраїнському рівнях.

Методист закладу Корженівська Н.М. презентувала  досвід творчих  викладачів природничо-математичного циклу, проблеми, над якими вони працюють, напрями роботи  методичної комісії природничо-математичних дисциплін комісії, результати проведених моніторингових досліджень, досягнення обдарованої молоді ліцею.

У рамках роботи семінару своїм досвідом роботи поділилися викладачі Шнира Л. М. (Старокостянтинівський професійний ліцей), Гуцалюк Д.В. (Хмельницький професійний ліцей електроніки), Лелявіна І.В. (ДНЗ «Подільський центр ПТО»), Дзюбій М. В.  (ВПУ №36 с. Балина).

Обговорювались вимоги до використання Інтернету та медіаосвітніх технологій на уроках інформатики, застосування інтерактивних методів навчання на різних етапах уроку інформатики, сучасне дидактичне забезпечення практичних занять інформатики, розробка відеофільмів і  впровадження їх у навчальний процес.

Практичним етапом семінару став перегляд відкритого уроку з інформатики з використанням проектних технологій навчання (викладач Старокостянтинівського професійного ліцею Шнира Л.М.).  Метою творчого проекту було  визначення  шляхів енергозбереження в навчальному закладі  та в побуті.

При обговоренні уроку педагоги ПТНЗ проаналізували його методику проведення, зміст навчального матеріалу; вибір методів, форм і засобів навчання.

Завідувач відділу загальноосвітньої підготовки  НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Т.М. Сидоренко зосередила увагу на  вимогах до викладання інформатики у ПТНЗ, напрямах  роботи обласної фахової секції викладачів інформатики.

2019-06-27 13:02:25
Підсумки діяльності психологічної служби системи П (ПТ) О Хмельницької області за 2018/2019 н.р та завдання на наступний період

27 червня 2019 року завідувачем лабораторії підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи, координатором обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів Н.М. Сиско проведено вебінар, на якому підведено підсумки діяльності психологічної служби системи професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області за 2018/2019 н.р та окреслено завдання перед працівниками служби на наступний період.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області