Новини
2015-12-01 10:57:35
ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ВИХОВАТЕЛІВ ГУРТОЖИТКІВ ПТНЗ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ

           26 листопада 2015 року на базі Понінківського професійного  ліцею відбувся семінар-практикум вихователів гуртожитків ПТНЗ Хмельницької області на тему «Основні умови ефективності виховної роботи у гуртожитку».

Відкрив семінар директор Понінківського професійного ліцею М.Є. Романюк, презентувавши  навчальний заклад, ознайомивши з історією його розвитку і професіями, за якими здійснюється підготовка робітничих кадрів.

О.О.Тютюнник, заступник директора з навчально-виховної роботи,  ознайомив з системою виховної роботи ліцею, організацією та здійсненням національно-патріотичного виховання учнівської молоді.

Керівник семінару, завідувач лабораторії виховної роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області О.В. Шевчук звернула увагу на систему роботи в ПТНЗ з питань патріотичного виховання,  ознайомила учасників з вимогами до планування роботи вихователів гуртожитків, рекомендувала відкоректувати плани роботи вихователів гуртожитку з урахуванням вимог Концепції національно-патріотичного виховання  дітей та молоді, Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 — 2020 роки.

Також вихователі були проінформовані про підготовку до обласного огляду-конкурсу на кращий гуртожиток професійно-технічних  навчальних закладів за житлово-побутовими умовами, зразковим порядком і забезпеченням позаурочної діяльності учнів.

Працівниками та учнями ліцею учасникам семінару були запропоновані композиція "Театру тіней" "Прости нас матусю за чорну хустину" про героїзм воїнів АТО та майстер-клас щодо залучення учнів-мешканців гуртожитку до декоративно-ужиткового мистецтва.

    Після підбиття підсумків семінару його учасники мали можливість відвідати Полонський музей фарфору.

2019-06-27 13:02:25
Підсумки діяльності психологічної служби системи П (ПТ) О Хмельницької області за 2018/2019 н.р та завдання на наступний період

27 червня 2019 року завідувачем лабораторії підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи, координатором обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів Н.М. Сиско проведено вебінар, на якому підведено підсумки діяльності психологічної служби системи професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області за 2018/2019 н.р та окреслено завдання перед працівниками служби на наступний період.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області