Новини
2015-11-30 14:22:01
НАВЧАЄМО РІДНОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ ІННОВАЦІЙНО

     Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 19 листопада 2015 року на базі ДНЗ "Подільський центр ПТО”, відділення промисловості та ІКТ в рамках засідання обласної фахової секції відбувся семінар-практикум викладачів української мови та літератури на тему «Використання інноваційних засобів навчання на уроках української мови та літератури».

     На семінарі досвідом роботи з цієї проблеми поділились викладачі Щегельська А.М. (ДНЗ «Подільський центр ПТО») та Білик А.В. (Ярмолинецький професійний ліцей).

           Наступним етапом семінару було відвідування та аналіз відкритого уроку з української літератури на тему «Григір Тютюнник. «Три зозулі з поклоном». Образ любові як втілення високої християнської цінності», який проводила Щегельська А.М., викладач ДНЗ «Подільський центр ПТО». Урок було проведено на високому методичному рівні з використанням інноваційних педагогічних технологій.

Під час засідання Павлишина О.Б., викладач ДНЗ "Хмельницький центр ПТО сфери послуг", презентувала власний досвід роботи щодо застосування методу проектів на уроках української мови та літератури в ПТНЗ. Викладач ДНЗ "Хмельницький центр ПТО торгівлі та харчових технологій Кандаурова Н.Г. розповіла про систему позаурочної роботи з української літератури. Степанова Т.В., викладач української мови та літератури ДНЗ «Подільський центр ПТО», висвітлила роль інформаційно-комунікаційних технологій у розвиткові критичного мислення на уроках української мови та літератури.

Завершальним етапом семінару було підбиття підсумків роботи фахової секції та обговорення плану на наступний рік

2019-12-03 11:36:03
Завершення І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

29 листопада 2019 року в Хмельницькому урочисто завершився перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine». Для відзначення його учасників в актовому залі Хмельницького університету управління і права зібралися 61 учасник конкурсу, члени журі, експерти, представники державних установ, профспілкових і громадських організацій, підприємці, бізнесмени – всі хто організовував та підтримував цей важливий захід.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області