Новини
2015-11-30 14:22:01
НАВЧАЄМО РІДНОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ ІННОВАЦІЙНО

     Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 19 листопада 2015 року на базі ДНЗ "Подільський центр ПТО”, відділення промисловості та ІКТ в рамках засідання обласної фахової секції відбувся семінар-практикум викладачів української мови та літератури на тему «Використання інноваційних засобів навчання на уроках української мови та літератури».

     На семінарі досвідом роботи з цієї проблеми поділились викладачі Щегельська А.М. (ДНЗ «Подільський центр ПТО») та Білик А.В. (Ярмолинецький професійний ліцей).

           Наступним етапом семінару було відвідування та аналіз відкритого уроку з української літератури на тему «Григір Тютюнник. «Три зозулі з поклоном». Образ любові як втілення високої християнської цінності», який проводила Щегельська А.М., викладач ДНЗ «Подільський центр ПТО». Урок було проведено на високому методичному рівні з використанням інноваційних педагогічних технологій.

Під час засідання Павлишина О.Б., викладач ДНЗ "Хмельницький центр ПТО сфери послуг", презентувала власний досвід роботи щодо застосування методу проектів на уроках української мови та літератури в ПТНЗ. Викладач ДНЗ "Хмельницький центр ПТО торгівлі та харчових технологій Кандаурова Н.Г. розповіла про систему позаурочної роботи з української літератури. Степанова Т.В., викладач української мови та літератури ДНЗ «Подільський центр ПТО», висвітлила роль інформаційно-комунікаційних технологій у розвиткові критичного мислення на уроках української мови та літератури.

Завершальним етапом семінару було підбиття підсумків роботи фахової секції та обговорення плану на наступний рік

2019-04-18 17:19:50
Підведено підсумки обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя»

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 відзначається День охорони праці. Цьогоріч він проходитиме під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». В рамках заходів щодо відзначення Дня охорони праці, метою привертання учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти до виробничих небезпек і ризиків на сучасному виробництві, а також до наявних проблем у сфері охорони праці, в сучасних підходах до управління охороною праці, оцінки ризиків, формування превентивної культури охорони праці, свідомої позиції щодо важливості забезпечення здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя, відповідального ставлення учнів до життя та здоров’я, 16 квітня 2019р., відповідно до наказу директора Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 27.02.2019 № 79-од «Про організацію проведення обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя», відбулось підведення підсумків конкурсу.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області