Новини
2015-11-25 16:26:28
Бібліотека – осередок формування гармонійно розвинутої особистості учня ПТНЗ

    Саме такою була тема навчального семінару, який відбувся в рамках засідання фахової секції бібліотекарів ПТНЗ 24 листопада 2015 року на базі Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Островського.

 

Під час навчального семінару бібліотекарі ПТНЗ дізнались про сучасні форми обслуговування читачів, зокрема, використання можливостей Інтернету для більш повного задоволення бібліографічних запитів користувачів. Заступник директора з наукової роботи та інформатизації ХОУН бібліотеки ім. М. Островського Маковська В.В. представила Проект Української бібліотечної асоціації «Все про Європу: читай, дізнавайся в бібліотеках у пунктах європейської інформації в бібліотеках», цілями якого є: інформаційно-методичне забезпечення діяльності бібліотекарів у цьому напрямі, активізація роботи бібліотек з популяризації європейських цінностей серед місцевих громад України та розширення мережі центрів європейської інформації України шляхом створення 100 пунктів європейської інформації в містах і районах. Про послуги міжбібліотечного абонементу та сучасні форми обслуговування читачів за допомогою служби електронної доставки документів розповіла провідний бібліотекар відділу абонементу ХОУН бібліотеки ім. М. Островського Білих Н.С.

 

 

 

Учасники семінару активно обмінювалися досвідом та ставили питання фахівцям Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Миколи Островського, на які отримали від них вичерпні відповіді. Усі новинки бібліотекарі планують активно впроваджувати в ПТНЗ.
 

 

По завершенні семінару було підбито підсумки, обговорено план роботи фахової секції бібліотекарів ПТНЗ на 2016 рік та подальшу співпрацю з Хмельницькою обласною універсальною науковою бібліотекою ім. М. Островського.

2019-04-18 17:19:50
Підведено підсумки обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя»

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 відзначається День охорони праці. Цьогоріч він проходитиме під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». В рамках заходів щодо відзначення Дня охорони праці, метою привертання учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти до виробничих небезпек і ризиків на сучасному виробництві, а також до наявних проблем у сфері охорони праці, в сучасних підходах до управління охороною праці, оцінки ризиків, формування превентивної культури охорони праці, свідомої позиції щодо важливості забезпечення здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя, відповідального ставлення учнів до життя та здоров’я, 16 квітня 2019р., відповідно до наказу директора Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 27.02.2019 № 79-од «Про організацію проведення обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя», відбулось підведення підсумків конкурсу.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області