Новини
2015-11-25 16:26:28
Бібліотека – осередок формування гармонійно розвинутої особистості учня ПТНЗ

    Саме такою була тема навчального семінару, який відбувся в рамках засідання фахової секції бібліотекарів ПТНЗ 24 листопада 2015 року на базі Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Островського.

 

Під час навчального семінару бібліотекарі ПТНЗ дізнались про сучасні форми обслуговування читачів, зокрема, використання можливостей Інтернету для більш повного задоволення бібліографічних запитів користувачів. Заступник директора з наукової роботи та інформатизації ХОУН бібліотеки ім. М. Островського Маковська В.В. представила Проект Української бібліотечної асоціації «Все про Європу: читай, дізнавайся в бібліотеках у пунктах європейської інформації в бібліотеках», цілями якого є: інформаційно-методичне забезпечення діяльності бібліотекарів у цьому напрямі, активізація роботи бібліотек з популяризації європейських цінностей серед місцевих громад України та розширення мережі центрів європейської інформації України шляхом створення 100 пунктів європейської інформації в містах і районах. Про послуги міжбібліотечного абонементу та сучасні форми обслуговування читачів за допомогою служби електронної доставки документів розповіла провідний бібліотекар відділу абонементу ХОУН бібліотеки ім. М. Островського Білих Н.С.

 

 

 

Учасники семінару активно обмінювалися досвідом та ставили питання фахівцям Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Миколи Островського, на які отримали від них вичерпні відповіді. Усі новинки бібліотекарі планують активно впроваджувати в ПТНЗ.
 

 

По завершенні семінару було підбито підсумки, обговорено план роботи фахової секції бібліотекарів ПТНЗ на 2016 рік та подальшу співпрацю з Хмельницькою обласною універсальною науковою бібліотекою ім. М. Островського.

2020-01-27 10:21:53
Сучасні методи профорієнтації у роботі психологічної служби ЗП(ПТ)О

Питанню впровадження сучасних методів профорієнтаційної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти був присвячений обласний семінар працівників психологічних служб, який відбувся 23 січня 2020 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області під керівництвом Наталії Сиско, завідувача лабораторії НМЦ ПТО ПК, кан.психол.наук.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області