Новини
2015-11-25 16:26:28
Бібліотека – осередок формування гармонійно розвинутої особистості учня ПТНЗ

    Саме такою була тема навчального семінару, який відбувся в рамках засідання фахової секції бібліотекарів ПТНЗ 24 листопада 2015 року на базі Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Островського.

 

Під час навчального семінару бібліотекарі ПТНЗ дізнались про сучасні форми обслуговування читачів, зокрема, використання можливостей Інтернету для більш повного задоволення бібліографічних запитів користувачів. Заступник директора з наукової роботи та інформатизації ХОУН бібліотеки ім. М. Островського Маковська В.В. представила Проект Української бібліотечної асоціації «Все про Європу: читай, дізнавайся в бібліотеках у пунктах європейської інформації в бібліотеках», цілями якого є: інформаційно-методичне забезпечення діяльності бібліотекарів у цьому напрямі, активізація роботи бібліотек з популяризації європейських цінностей серед місцевих громад України та розширення мережі центрів європейської інформації України шляхом створення 100 пунктів європейської інформації в містах і районах. Про послуги міжбібліотечного абонементу та сучасні форми обслуговування читачів за допомогою служби електронної доставки документів розповіла провідний бібліотекар відділу абонементу ХОУН бібліотеки ім. М. Островського Білих Н.С.

 

 

 

Учасники семінару активно обмінювалися досвідом та ставили питання фахівцям Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Миколи Островського, на які отримали від них вичерпні відповіді. Усі новинки бібліотекарі планують активно впроваджувати в ПТНЗ.
 

 

По завершенні семінару було підбито підсумки, обговорено план роботи фахової секції бібліотекарів ПТНЗ на 2016 рік та подальшу співпрацю з Хмельницькою обласною універсальною науковою бібліотекою ім. М. Островського.

2019-02-19 09:46:28
Підвищення ефективності методичної роботи на рівні ЗП(ПТ)О як необхідна умова професійного розвитку педагога

Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 14 лютого 2019 року було проведено семінар в режимі он-лайн для заступників директорів з навчально-методичної роботи та методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з теми: «Підвищення ефективності методичної роботи на рівні ЗП(ПТ)О як необхідна умова професійного розвитку педагога».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області