Новини
2015-10-27 08:51:06
Профтехосвіта Хмельниччини на Сьомому міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті»

20-22 жовтня 2015 року в Київському палаці дітей та юнацтва відбувся сьомий Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті», організаторами якого є Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України та компанія «Виставковий світ».

Профтехосвіту Хмельницької області на цьому заході представляли управління професійної освіти та ресурсного забезпечення департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, Науково-методичний центр професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області, Хмельницький державний центр естетичного виховання учнівської молоді, Старокостянтинівський професійний ліцей, Понінківський професійний ліцей, ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей», Хмельницький професійний ліцей, ДНЗ «Вище професійне училище №11 м.Хмельницького», ДПТНЗ «Красилівський професійний ліцей», Хмельницький професійний ліцей електроніки, Вище художнє професійне училище №19 смт Грицева, Нетішинський професійний ліцей, Вище професійне училище №25 м.Хмельницького, ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти», Ярмолинецький професійний ліцей, ДНЗ «Теофіпольський професійний аграрно-промисловий ліцей», Грицівське вище професійне училище №38, Чороноострівський професійний аграрний ліцей, Голосківський професійний аграрний ліцей, ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей».

 

Експозицію профтехосвіти Хмельницької області відвідали та оцінили директор департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України В’ячеслав Супрун, начальник відділу професійної освіти і тренінгів ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України Віктор Паржницький, директор Інституту професійно-технічної освіти НАПН України Валентина Радкевич.

За підсумками тематичного конкурсу, який відбувся в рамках форуму, у номінації «Вектори інноваційного розвитку системи професійно-технічної освіти» дипломами Лауреатів конкурсу першого ступеня нагороджені:

- управління професійної освіти та ресурсного забезпечення департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації;

 

- Науково-методичний центр професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області;

 

- ДНЗ «Вище професійне училище №11 м.Хмельницького»;

 

- Хмельницький професійний ліцей електроніки.

 

Дипломи Лауреатів конкурсу другого ступеня отримали:

- ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей»;

- Вище художнє професійне училище №19 смт Грицева;

- ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти»;

- Ярмолинецький професійний ліцей.

Представники профтехосвіти Хмельниччини були учасниками семінару департаменту професійно-технічної освіти та ДНУ«Інститут модернізації змісту освіти» за темою «Інноваційна модель розвитку професійно-технічного навчального закладу як чинник забезпечення високої якості підготовки фахівців». У роботі семінару взяли участь: Супрун В.В. - директор департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки, Луцька А.В. - головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Радкевич В. О. - директор Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, які зосередили свою увагу на питаннях реформування системи професійної освіти України, оновлення її законодавчої бази, зокрема, було прокоментовано проект закону «Про професійну освіту».

 

У ході роботи учасники семінару презентували практичні результати діяльності з упровадження інноваційних технологій у навчально-виробничий процес. Зокрема, директор ДНЗ «Вище професійне училище №11 м.Хмельницького» В.М. Селізар поділився досвідом роботи щодо налагодження соціального партнерства для забезпечення якісної підготовки робітничих кадрів.

 

Також представники закладів профтехосвіти області долучилися до роботи семінару Інституту професійно-технічної освіти НАПН України «Використання електронних освітніх ресурсів у дистанційному навчанні учнів професійно-технічних навчальних закладів».

За результатами участі у міжнародному заході управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації, Науково-методичний центр професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області, Хмельницький державний центр естетичного виховання учнівської молоді та професійно-технічні навчальні заклади - учасники форуму нагороджені дипломами за активне впровадження інноваційних технологій у процес навчання і виховання й занесені до каталогу Міжнародного форуму.

    Участь у міжнародних освітянських заходах сприяє поширенню та впровадженню кращого вітчизняного та міжнародного досвіду підготовки робітничих кадрів, підвищенню якості навчання і виховання конкурентоспроможного молодого фахівця, утвердженню іміджу закладів профтехосвіти регіону на ринку освітніх послуг, зростанню престижу робітничих професій.

2019-04-18 17:19:50
Підведено підсумки обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя»

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 відзначається День охорони праці. Цьогоріч він проходитиме під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». В рамках заходів щодо відзначення Дня охорони праці, метою привертання учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти до виробничих небезпек і ризиків на сучасному виробництві, а також до наявних проблем у сфері охорони праці, в сучасних підходах до управління охороною праці, оцінки ризиків, формування превентивної культури охорони праці, свідомої позиції щодо важливості забезпечення здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя, відповідального ставлення учнів до життя та здоров’я, 16 квітня 2019р., відповідно до наказу директора Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 27.02.2019 № 79-од «Про організацію проведення обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя», відбулось підведення підсумків конкурсу.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області