Новини
2015-10-26 11:57:07
ВПРОВАДЖЕННЯ МЕДІАЦІЇ У РОБОТУ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ ПТНЗ

      Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 20 жовтня 2015 року у Шепетівському професійному ліцеї відбувся обласний навчальний семінар практичних психологів і соціальних педагогів ПТНЗ на тему: «Впровадження медіації у роботу соціально-психологічної служби ПТНЗ».

    Семінар мав на меті висвітлити нові методи та форми роботи щодо вирішення конфліктів в учнівському середовищі.

Відкрили семінар директор Шепетівського професійного ліцею О.А. Окунєвський і координатор обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів ПТНЗ, завідувач відділу НМЦ ПТО ПК Н.М. Сиско. 

Методист навчального закладу Л.Р. Гуменюк проінформувала учасників семінару, що за підсумками тематичного конкурсу, який відбувся в рамках Шостого Міжнародного форуму-презентації «Інноватика в сучасній освіті» у 2014 році, у номінації «Інноваційні технології професійної діяльності працівників психологічної служби» за проект «Впровадження медіації у роботу соціально-психологічної служби Шепетівського професійного ліцею при розв’язанні конфліктних ситуацій між учасниками навчально-виховного процесу» Шепетівський професійний ліцей було нагороджено дипломом Лауреата другого ступеня.

Досвідом роботи з впровадження медіації, роботи ліцейної служби «Порозуміння і вирішення конфліктів» поділилися соціальний педагог О.О. Ляска та практичний психолог О.О. Ящук. Учнями була представлена ліцею творча лабораторія «Елементи проведення медіації на практиці».

До конструктивного діалогу під час обговорення і підбиття підсумків долучилися всі учасники семінару.

За підсумками роботи заходу на інформаційному порталі «Профтехосвіта Хмельниччини» розміщено навчально-методичні матеріали.

2019-04-18 17:19:50
Підведено підсумки обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя»

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 відзначається День охорони праці. Цьогоріч він проходитиме під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». В рамках заходів щодо відзначення Дня охорони праці, метою привертання учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти до виробничих небезпек і ризиків на сучасному виробництві, а також до наявних проблем у сфері охорони праці, в сучасних підходах до управління охороною праці, оцінки ризиків, формування превентивної культури охорони праці, свідомої позиції щодо важливості забезпечення здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя, відповідального ставлення учнів до життя та здоров’я, 16 квітня 2019р., відповідно до наказу директора Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 27.02.2019 № 79-од «Про організацію проведення обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя», відбулось підведення підсумків конкурсу.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області