Новини
2015-10-26 11:57:07
ВПРОВАДЖЕННЯ МЕДІАЦІЇ У РОБОТУ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ ПТНЗ

      Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 20 жовтня 2015 року у Шепетівському професійному ліцеї відбувся обласний навчальний семінар практичних психологів і соціальних педагогів ПТНЗ на тему: «Впровадження медіації у роботу соціально-психологічної служби ПТНЗ».

    Семінар мав на меті висвітлити нові методи та форми роботи щодо вирішення конфліктів в учнівському середовищі.

Відкрили семінар директор Шепетівського професійного ліцею О.А. Окунєвський і координатор обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів ПТНЗ, завідувач відділу НМЦ ПТО ПК Н.М. Сиско. 

Методист навчального закладу Л.Р. Гуменюк проінформувала учасників семінару, що за підсумками тематичного конкурсу, який відбувся в рамках Шостого Міжнародного форуму-презентації «Інноватика в сучасній освіті» у 2014 році, у номінації «Інноваційні технології професійної діяльності працівників психологічної служби» за проект «Впровадження медіації у роботу соціально-психологічної служби Шепетівського професійного ліцею при розв’язанні конфліктних ситуацій між учасниками навчально-виховного процесу» Шепетівський професійний ліцей було нагороджено дипломом Лауреата другого ступеня.

Досвідом роботи з впровадження медіації, роботи ліцейної служби «Порозуміння і вирішення конфліктів» поділилися соціальний педагог О.О. Ляска та практичний психолог О.О. Ящук. Учнями була представлена ліцею творча лабораторія «Елементи проведення медіації на практиці».

До конструктивного діалогу під час обговорення і підбиття підсумків долучилися всі учасники семінару.

За підсумками роботи заходу на інформаційному порталі «Профтехосвіта Хмельниччини» розміщено навчально-методичні матеріали.

2018-12-11 15:51:26
Конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

Учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти Хмельниччини взяли участь у ІІ етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика, метою якого є сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу, розвитку творчого потенціалу, підвищення рівня мовної освіти в Україні та за її межами. Конкурс відбувся 10 грудня 2018 року на базі ДНЗ «Вище професійне училище №11 м. Хмельницького», в якому взяли участь 22 учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області