Новини
2015-10-15 08:40:52
Формуємо професійні компетенції майбутніх фахівців художнього профілю у режимі постійного творчого пошуку

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 08 жовтня 2015 року на базі Вищого художнього професійного училища №19 смт Грицева під керівництвом координатора секції художнього профілю, методиста відділу професійної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області С.В.Жухевич. Тема, яка розглядалася на засіданні, - «Шляхи підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників».

Учасниками засідання були викладачі та майстри виробничого навчання з Вищого професійного училища №25 м.Хмельницького, Хмельницького професійного ліцею, ДНЗ «Подільський центр ПТО».

Директор Вищого художнього професійного училища №19 смт Грицева Н.В. Демчук презентувала систему роботи навчального закладу з професійної підготовки кваліфікованих робітників художнього профілю, ознайомила з виробничими майстернями, кабінетами, учнівським гуртожитком навчального закладу.

Методист Вищого художнього професійного училища №19 смт Грицева Т.М. Скрипак презентувала творчу майстерню педагогів художнього профілю за активної участі учнів, які підготували творчі характеристики професійного амплуа своїх наставників.

 

Окрім того, члени обласної фахової секції відвідали й проаналізували відкриті уроки живопису викладачів Вищого художнього професійного училища №19 смт Грицева Т.С. Мисик та М.В. Камінської, які реалізують творчі надбання у викладацькій діяльності.

Презентація творчої лабораторії «ЕКО-дизайну та апсаклінгу» сприяла поширенню досвіду, педагоги якої – О.Ю. Баркалова, Н.В. Томіленко, М.В. Оскома, І.А. Підлубний – навчають своїх вихованців творчо перетворювати відходи виробництва у красиві і корисні предмети інтер’єру, побутові вироби, одяг та аксесуари.

Також було проведено три майстер-класи: «Оздоблення ялинкової іграшки» (І.А. Підлубний, майстер виробничого навчання ВХПУ №19), «Елементи яворівського розпису» (В.І. Гринчак, викладач ВПУ №25 м. Хмельницького), «Виготовлення прикраси для одягу у техніці вологого валяння шерстю - «ФЕЛТІНГ» (Л.А.Шаля, майстер виробничого навчання ВПУ №25 м. Хмельницького). Під час майстер-класів учасники обласної фахової секції мали змогу спробувати власні сили та виготовити прикрасу для одягу, оздобити ялинкову іграшку.

Члени обласної фахової секції художнього профілю обмінялися напрацьованими матеріалами, відзначили злагоджену роботу колективу Вищого художнього професійного училища №19 смт. Грицева щодо забезпечення якості підготовки кваліфікованих робітників художнього профілю, ознайомилися з актуальними проблемами як у теоретичному, так і практичному плані, будуть використовувати передовий досвід у своїх навчальних закладах для підготовки фахівців художнього профілю.

 

2019-04-18 17:19:50
Підведено підсумки обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя»

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 відзначається День охорони праці. Цьогоріч він проходитиме під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». В рамках заходів щодо відзначення Дня охорони праці, метою привертання учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти до виробничих небезпек і ризиків на сучасному виробництві, а також до наявних проблем у сфері охорони праці, в сучасних підходах до управління охороною праці, оцінки ризиків, формування превентивної культури охорони праці, свідомої позиції щодо важливості забезпечення здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя, відповідального ставлення учнів до життя та здоров’я, 16 квітня 2019р., відповідно до наказу директора Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 27.02.2019 № 79-од «Про організацію проведення обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя», відбулось підведення підсумків конкурсу.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області