Новини
2015-09-16 12:12:38
Діяльність психологічних служб ПТНЗ у 2015-2016 навчальному році

       Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 15 вересня 2015 року відбулось спільне засідання обласних фахових секцій практичних психологів і  соціальних педагогів ПТНЗ області з питань діяльності психологічної служби ПТО області у 2015-2016 навчальному році. 

Координатор обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів, завідувач відділу підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи НМЦ ПТО ПК Наталія Миколаївна Сиско  зосередила увагу на особливостях діяльності психологічної служби системи професійно-технічної  освіти області у 2015-2016 навчальному році, зробила аналіз змісту планів роботи практичних психологів і соціальних педагогів на навчальний рік.

Наталія Миколаївна проінформувала про участь ДНЗ «Подільський центр ПТО», Нетішинського професійного ліцею, ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей», ВПУ №25 м. Хмельницький, ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг», Шепетівського професійного ліцею у Всеукраїнському моніторингу «Молодь і протиправна поведінка». Основною метою моніторингу є вивчення думки молоді з приводу розповсюдженості негативних явищ в учнівському середовищі та можливих шляхів їх подолання.

Також Н.М. Сиско з працівниками психологічних служб ПТНЗ області спланували подальшу роботу обласних фахових секцій на 2017 рік.

Матеріали спільного засідання обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів з питань діяльності психологічної служби ПТО області у 2015-2016 навчальному році систематизовано. Визначені актуальні завдання мають бути реалізовані працівниками психологічної служби ПТНЗ області.

2018-12-11 15:51:26
Конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

Учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти Хмельниччини взяли участь у ІІ етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика, метою якого є сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу, розвитку творчого потенціалу, підвищення рівня мовної освіти в Україні та за її межами. Конкурс відбувся 10 грудня 2018 року на базі ДНЗ «Вище професійне училище №11 м. Хмельницького», в якому взяли участь 22 учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області