Новини
2015-09-16 12:12:38
Діяльність психологічних служб ПТНЗ у 2015-2016 навчальному році

       Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 15 вересня 2015 року відбулось спільне засідання обласних фахових секцій практичних психологів і  соціальних педагогів ПТНЗ області з питань діяльності психологічної служби ПТО області у 2015-2016 навчальному році. 

Координатор обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів, завідувач відділу підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи НМЦ ПТО ПК Наталія Миколаївна Сиско  зосередила увагу на особливостях діяльності психологічної служби системи професійно-технічної  освіти області у 2015-2016 навчальному році, зробила аналіз змісту планів роботи практичних психологів і соціальних педагогів на навчальний рік.

Наталія Миколаївна проінформувала про участь ДНЗ «Подільський центр ПТО», Нетішинського професійного ліцею, ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей», ВПУ №25 м. Хмельницький, ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг», Шепетівського професійного ліцею у Всеукраїнському моніторингу «Молодь і протиправна поведінка». Основною метою моніторингу є вивчення думки молоді з приводу розповсюдженості негативних явищ в учнівському середовищі та можливих шляхів їх подолання.

Також Н.М. Сиско з працівниками психологічних служб ПТНЗ області спланували подальшу роботу обласних фахових секцій на 2017 рік.

Матеріали спільного засідання обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів з питань діяльності психологічної служби ПТО області у 2015-2016 навчальному році систематизовано. Визначені актуальні завдання мають бути реалізовані працівниками психологічної служби ПТНЗ області.

2019-02-19 09:46:28
Підвищення ефективності методичної роботи на рівні ЗП(ПТ)О як необхідна умова професійного розвитку педагога

Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 14 лютого 2019 року було проведено семінар в режимі он-лайн для заступників директорів з навчально-методичної роботи та методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з теми: «Підвищення ефективності методичної роботи на рівні ЗП(ПТ)О як необхідна умова професійного розвитку педагога».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області