Новини
2015-09-16 12:12:38
Діяльність психологічних служб ПТНЗ у 2015-2016 навчальному році

       Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 15 вересня 2015 року відбулось спільне засідання обласних фахових секцій практичних психологів і  соціальних педагогів ПТНЗ області з питань діяльності психологічної служби ПТО області у 2015-2016 навчальному році. 

Координатор обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів, завідувач відділу підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи НМЦ ПТО ПК Наталія Миколаївна Сиско  зосередила увагу на особливостях діяльності психологічної служби системи професійно-технічної  освіти області у 2015-2016 навчальному році, зробила аналіз змісту планів роботи практичних психологів і соціальних педагогів на навчальний рік.

Наталія Миколаївна проінформувала про участь ДНЗ «Подільський центр ПТО», Нетішинського професійного ліцею, ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей», ВПУ №25 м. Хмельницький, ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг», Шепетівського професійного ліцею у Всеукраїнському моніторингу «Молодь і протиправна поведінка». Основною метою моніторингу є вивчення думки молоді з приводу розповсюдженості негативних явищ в учнівському середовищі та можливих шляхів їх подолання.

Також Н.М. Сиско з працівниками психологічних служб ПТНЗ області спланували подальшу роботу обласних фахових секцій на 2017 рік.

Матеріали спільного засідання обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів з питань діяльності психологічної служби ПТО області у 2015-2016 навчальному році систематизовано. Визначені актуальні завдання мають бути реалізовані працівниками психологічної служби ПТНЗ області.

2019-04-22 15:09:19
Проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр» серед учнів ЗП(ПТ)О області

Відповідно до спільного плану роботи Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА та Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації у Хмельницькій області 18 квітня 2019 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр» серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти. Конкурс проводився на базі ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області