Новини
2015-09-01 11:14:16
ЯКІСТЬ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ПІДГОТОВКИ – АКТУАЛЬНА ТЕМА НАПЕРЕДОДНІ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

    Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації  інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 28 серпня 2015 року відбулось засідання обласних фахових секцій заступників директорів з навчальної роботи та викладачів загальноосвітніх дисциплін ПТНЗ з теми «Організаційно-педагогічні умови забезпечення якості навчання учнів ПТНЗ з предметів загальноосвітньої підготовки» (в режимі он-лайн).

        Метою засідання було обговорення  питань щодо підвищення якості загальноосвітньої підготовки учнів ПТНЗ, основних  заходів з удосконалення  організаційно-методичного супроводу загальноосвітньої підготовки у 2015/2016 навчальному році.

У засіданні фахової секції брали участь викладачі з 28  ПТНЗ області.

Т.М. Сидоренко, М.Ф. Борилюк, Л.С. Погребняк,  координатори секцій, методисти відділу загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області, ознайомили учасників заходу з вимогами до викладання загальноосвітніх дисциплін у ПТНЗ у 2015/2016 н.р., організацією національно-патріотичного виховання учнів, роботи з обдарованою молоддю, можливістю міжнародної співпраці в рамках програми Еразмус+ та «SES» для ПТНЗ, проаналізували результати моніторингових досліджень якості навчання учнів ПТНЗ за 2014/2015 н.р.

О.В. Шевчук, завідувач  лабораторії  виховної роботи  НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області, проінформувала учасників вебінару про методичні рекомендації до викладання предметів «Фізична культура», «Захист Вітчизни» у 2015/2016 н.р., ознайомила з вимогами до викладання предмета «Фізична культура» та організації спортивно-масової роботи відповідно до чинних нормативних документів, звернула увагу на впровадження нової програми предмета «Захист Вітчизни».

О.Л. Шамралюк, методист відділу  підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи, ознайомила педагогів з організацією  дослідно-експериментальної роботи на рівні навчального закладу, регіональному рівні, наголосила на важливості залучення учнів ПТНЗ до дослідницької роботи.

Усі методичні матеріали, нормативні документи розміщені  на інформаційному порталі «Профтехосвіта Хмельниччини» (блог відділу загальноосвітньої підготовки  НМЦ ПТО ПК).

2019-06-27 13:02:25
Підсумки діяльності психологічної служби системи П (ПТ) О Хмельницької області за 2018/2019 н.р та завдання на наступний період

27 червня 2019 року завідувачем лабораторії підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи, координатором обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів Н.М. Сиско проведено вебінар, на якому підведено підсумки діяльності психологічної служби системи професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області за 2018/2019 н.р та окреслено завдання перед працівниками служби на наступний період.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області