Новини
2015-09-01 11:12:02
СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ВИКЛАДАЧІВ ІНОЗЕМНИХ МОВ

      Відповідно до плану Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 28 серпня 2015 року відбувся семінар-практикум викладачів іноземних мов на тему «Професійна спрямованість вивчення іноземних мов у професійно-технічних навчальних закладах».

 У роботі семінару взяли участь 33 викладачі іноземних мов з 24 ПТНЗ області.

Шевчук Л.І., директор Науково-методичного центру професійно- технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області, відкрила семінар привітанням з новим навчальним роком та зосередила увагу на важливості вивчення іноземних мов.

Координатор секції Погребняк Л.С. ознайомила учасників семінару з вимогами до викладання предмета «Іноземна мова» у 2015/2016 н.р. та  підсумками обласного конкурсу знавців іноземних мов «Моя професія - моє майбутнє».

Дихтяр Н.Д., викладач ДНЗ «Вище професійне училище №11 м. Хмельницького», розкрила питання використання технології розвитку критичного мислення у викладанні іноземних мов.

Здрачук А.С., викладач Шепетівського професійного училища, поділилась власним досвідом використання технології веб-квест на уроках іноземних мов.

Гафінець Н.М., викладач ДПТНЗ «Красилівський професійний ліцей»,  ознайомила учасників з труднощами, які виникають при викладанні  англійської мови за професійним спрямуванням.

Заключним етапом семінару стала організація творчої групи для вивчення можливості співпраці у рамках програм Ерасмус+ та SES.

2019-02-19 09:46:28
Підвищення ефективності методичної роботи на рівні ЗП(ПТ)О як необхідна умова професійного розвитку педагога

Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 14 лютого 2019 року було проведено семінар в режимі он-лайн для заступників директорів з навчально-методичної роботи та методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з теми: «Підвищення ефективності методичної роботи на рівні ЗП(ПТ)О як необхідна умова професійного розвитку педагога».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області