Новини
2015-09-01 11:12:02
СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ВИКЛАДАЧІВ ІНОЗЕМНИХ МОВ

      Відповідно до плану Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 28 серпня 2015 року відбувся семінар-практикум викладачів іноземних мов на тему «Професійна спрямованість вивчення іноземних мов у професійно-технічних навчальних закладах».

 У роботі семінару взяли участь 33 викладачі іноземних мов з 24 ПТНЗ області.

Шевчук Л.І., директор Науково-методичного центру професійно- технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області, відкрила семінар привітанням з новим навчальним роком та зосередила увагу на важливості вивчення іноземних мов.

Координатор секції Погребняк Л.С. ознайомила учасників семінару з вимогами до викладання предмета «Іноземна мова» у 2015/2016 н.р. та  підсумками обласного конкурсу знавців іноземних мов «Моя професія - моє майбутнє».

Дихтяр Н.Д., викладач ДНЗ «Вище професійне училище №11 м. Хмельницького», розкрила питання використання технології розвитку критичного мислення у викладанні іноземних мов.

Здрачук А.С., викладач Шепетівського професійного училища, поділилась власним досвідом використання технології веб-квест на уроках іноземних мов.

Гафінець Н.М., викладач ДПТНЗ «Красилівський професійний ліцей»,  ознайомила учасників з труднощами, які виникають при викладанні  англійської мови за професійним спрямуванням.

Заключним етапом семінару стала організація творчої групи для вивчення можливості співпраці у рамках програм Ерасмус+ та SES.

2019-04-18 17:19:50
Підведено підсумки обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя»

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 відзначається День охорони праці. Цьогоріч він проходитиме під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». В рамках заходів щодо відзначення Дня охорони праці, метою привертання учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти до виробничих небезпек і ризиків на сучасному виробництві, а також до наявних проблем у сфері охорони праці, в сучасних підходах до управління охороною праці, оцінки ризиків, формування превентивної культури охорони праці, свідомої позиції щодо важливості забезпечення здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя, відповідального ставлення учнів до життя та здоров’я, 16 квітня 2019р., відповідно до наказу директора Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 27.02.2019 № 79-од «Про організацію проведення обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя», відбулось підведення підсумків конкурсу.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області