Новини
2015-09-01 10:58:27
СПОРТИВНО-МАСОВА РОБОТА ЯК ОДИН ІЗ ЧИННИКІВ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

     28 серпня 2015 року Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області спільно з Хмельницьким обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України на базі Вищого професійного училища №4 м.Хмельницького було проведено засідання обласної фахової секції керівників фізичного виховання та викладачів фізичної культури ПТНЗ Хмельницької області за темою «Основні напрями роботи викладача фізичної культури та організації фізичного виховання у 2015/2016 навчальному році».

Відкрила засідання О.В. Шевчук, завідувач  лабораторії  виховної роботи  НМЦ ПТО ПК. Привітавши усіх учасників зібрання з початком навчального року, Ольга Василівна розповіла про особливості 2015/2016 навчального року та підвищення ефективності виховної роботи в закладах профтехосвіти Хмельницької області, довела до відома інформацію про   виконання заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та методичні рекомендації щодо національно-патріотичного виховання у ПТНЗ.

Т.В.Бойко, заступник начальника Хмельницького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, розповіла про підготовку та проведення обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання та спорту в ПТНЗ.  Також розглядались питання про правила безпеки під час проведення занять з фізичної культури і спорту, підвищення якості та контроль за проведенням занять, забезпечення контролю за проходженням щорічного медичного огляду.

О.В. Шевчук проінформувала викладачів про методичні рекомендації щодо викладання предмета «Фізична культура» у 2015/2016 н.р. та організацію спортивно-масової роботи відповідно до чинних нормативних документів.

Учасники зібрання також обговорили особливості проекту Закону України «Про професійну освіту».

2019-12-03 11:36:03
Завершення І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

29 листопада 2019 року в Хмельницькому урочисто завершився перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine». Для відзначення його учасників в актовому залі Хмельницького університету управління і права зібралися 61 учасник конкурсу, члени журі, експерти, представники державних установ, профспілкових і громадських організацій, підприємці, бізнесмени – всі хто організовував та підтримував цей важливий захід.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області