Новини
2015-09-01 10:34:12
ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА ПТО ОБЛАСТІ ВИЗНАЧИЛА ЗМІСТ ДІЯЛЬНОСТІ НА НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК

     28 серпня 2015 року відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області відбулося спільне засідання обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів щодо  змісту та напрямів діяльності психологічної служби ПТО Хмельницької області  у 2015/ 2016 навч. році. Засідання секцій відбулось у режимі он-лайн.

   Координатор обласних фахових секцій працівників психологічної служби, завідувач відділу підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи НМЦ ПТО ПК Н.М. Сиско здійснила аналіз діяльності психологічної служби ПТО області у 2014/2015 навчальному році. Наталія Миколаївна довела до відома інформацію про засідання науково-методичної ради НМЦ ПТО ПК «Робота психологічних служб ПТНЗ щодо здійснення психологічного супроводу та соціально-педагогічного патронажу», яке відбулось 22 червня 2015 року, звернула увагу на необхідність виконання рішення  науково-методичної ради працівниками психологічної служби в межах їх компетенцій.

Н.М. Сиско зосередила увагу практичних психологів і соціальних педагогів ПТНЗ на основних завданнях, визначених листами МОН України від 25.07.2015 №1/9-374 «Стан та особливості діяльності психологічної служби системи освіти у 2015/2016 навчальному році» і від 07.08.2015. №2/3-14-1572-15 «Щодо профілактики учинення дітьми навмисних самоушкоджень», а саме на:

  • підвищенні психологічної культури всіх учасників навчально-виховного процесу;
  • формуванні позитивних міжособистісних відносин, сприятливого психологічного клімату, розвитку  позитивного досвіду і здібностей;
  • вивченні індивідуальних особливостей дітей з особливими освітніми потребами, розробці алгоритму взаємодії педагогічних працівників як у межах навчального закладу, так і поза його межами щодо забезпечення потреб учнів;
  • роботі з дітьми, які постраждали внаслідок військових дій на Сході України та мають певний травматичний досвід;
  • профілактиці та превенції протиправної, агресивної, жорстокої, насильницької поведінки серед учнівської молоді;
  • проведенні інформаційно-просвітницької роботи з батьками та законними представниками дітей, схильних до протиправної поведінки,  налагодженні міжвідомчої взаємодії з підрозділами кримінальної міліції у справах дітей, службами у справах дітей, соціальними службами для сім’ї, дітей та молоді.

     Ці актуальні завдання мають бути заплановані та реалізовані працівниками психологічної служби ПТНЗ області у новому навчальному році.

2019-04-18 17:19:50
Підведено підсумки обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя»

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 відзначається День охорони праці. Цьогоріч він проходитиме під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». В рамках заходів щодо відзначення Дня охорони праці, метою привертання учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти до виробничих небезпек і ризиків на сучасному виробництві, а також до наявних проблем у сфері охорони праці, в сучасних підходах до управління охороною праці, оцінки ризиків, формування превентивної культури охорони праці, свідомої позиції щодо важливості забезпечення здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя, відповідального ставлення учнів до життя та здоров’я, 16 квітня 2019р., відповідно до наказу директора Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 27.02.2019 № 79-од «Про організацію проведення обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя», відбулось підведення підсумків конкурсу.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області