Новини
2015-09-01 10:25:03
ОСОБЛИВОСТІ ВИХОВНОЇ РОБОТИ У 2015/2016 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

      27 серпня 2015 року на базі Вищого професійного училища №4 м.Хмельницького  відбулось засідання обласної фахової секції заступників директорів з виховної роботи професійно-технічних навчальних закладів Хмельницької області за темою «Побудова функціонально-організаційної структури виховної системи навчального закладу. Особливості планування виховної роботи в ПТНЗ».

Зустріч відкрила О.В. Шевчук, завідувач  лабораторії  виховної роботи  НМЦ ПТО ПК, яка привітала усіх учасників зібрання з початком навчального року, звернула особливу увагу на організацію національно-патріотичного виховання  в закладах профтехосвіти Хмельницької області, зокрема, на виконання заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді.

О.М. Павлюк, головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, розповіла про основні напрями та систему виховної роботи в професійно-технічних навчальних закладах  у 2015/2016 н.р.

Т.М. Сидоренко, завідувач відділу загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО ПК, проінформувала про вимоги щодо викладання загальноосвітніх предметів у закладах профтехосвіти  у 2015/2016 навчальному році, про проведення державної підсумкової атестації, зовнішнього незалежного оцінювання тощо.

О.С. Вітязь, заступник директора ХДЦЕВУМ, проаналізувала  роботу гуртків художньо-естетичного напряму у ПТНЗ області за 2014/2015 н.р. та довела до відома план роботи на новий навчальний рік.

Т.В. Бойко, заступник начальника Хмельницького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, розповіла про підготовку та проведення обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання та спорту в ПТНЗ. 

Наприкінці секційного засідання О.В. Шевчук ознайомила учасників зібрання з особливостями проекту  Закону України «Про професійну освіту».

2020-02-27 16:10:59
Забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у ЗП(ПТ)О

Питанню забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у закладі професійної (професійно-технічної) освіти був присвячений обласний вебінар працівників психологічних служб, який відбувся 27 лютого 2020 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області під керівництвом Наталії Сиско, завідувача лабораторії НМЦ ПТО ПК, кан.психол.наук.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області