Новини
2015-06-18 10:13:06
ВПРОВАДЖУЄМО КУРС «ОСНОВИ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ» У НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

       Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації  інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 17 червня 2015 року відбулось засідання обласної фахової секції викладачів предмета «Електротехніка» з теми «Компетентність в енергетичних питаннях як один із компонентів якісної професійної підготовки кваліфікованих робітників».

      Метою засідання було обговорення  питань підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників шляхом впровадження в навчальний процес сучасних підходів у викладанні предмета «Електротехніка», шляхів підвищення компетентності викладачів та учнів з енергетичних питань та обґрунтування необхідності впровадження у навчальний процес ПТНЗ предмета «Основи енергоефективності».

      У засіданні фахової секції взяли участь 26 викладачів предмета з 21 ПТНЗ області.

  О.М.Чуйкова, координатор секції, методист відділу професійної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області, висвітлила питання впливу сучасних інноваційних освітніх систем на якість підготовки кваліфікованих робітників, а також ознайомила педагогів із порядком подання навчально-методичних матеріалів на розгляд науково-методичної ради НМЦ ПТО ПК, обґрунтувала необхідність вивчення предмета «Основи енергоефективності» в ПТНЗ області, враховуючи потреби сьогодення.

   Використання сучасних педагогічних  технологій та інтерактивних методів навчання при проведенні уроків з предмета «Електротехніка»  продемонстрував викладач ДНЗ «ВПУ №11 м. Хмельницького» Гузак Богдан Володимирович.

   Своїм досвідом впровадження вивчення основ енергоефективності в навчальний процес поділилася викладач ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» Мельник Юля Юріївна.

    Шляхи підвищення компетентності в енергетичних питаннях учнів і педагогів ПТНЗ області розкрив заступник директора з НВР Хмельницького професійного ліцею електроніки Дрозич Анатолій Петрович.

    Учасники семінару визнали доречним застосування активної форми організації уроку у вигляді гри, актуальність використання на уроці комп’ютерної техніки для викладення завдань учням і контролю, використання відеофільмів та ін.

   Також учасникам фахової секції було рекомендовано включати в навчальний процес вивчення як окремих тем з енергоефективності у предмет «Електротехніка», так і вивчення цілого курсу «Основи енергоефективності».

2019-06-27 13:02:25
Підсумки діяльності психологічної служби системи П (ПТ) О Хмельницької області за 2018/2019 н.р та завдання на наступний період

27 червня 2019 року завідувачем лабораторії підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи, координатором обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів Н.М. Сиско проведено вебінар, на якому підведено підсумки діяльності психологічної служби системи професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області за 2018/2019 н.р та окреслено завдання перед працівниками служби на наступний період.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області