Новини
2015-06-02 15:23:32
Відбувся семінар-практикум викладачів географії ПТНЗ

      28 травня 2015 року на базі  Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області відбувся семінар-практикум викладачів географії ПТНЗ на тему «Практичні аспекти викладання географії у ПТНЗ»(он-лайн).

     У семінарі брали участь 23 викладача географії із 29 ПТНЗ .

  Досвідом роботи з цієї проблеми ділились: О.В.Водяна, викладач ВПУ №4 м.Хмельницького, Т.О.Бортник, викладач ДНЗ «Хмельницький центр ПТО сфери послуг», голова секції,  Бахорчук, викладач ДНЗ «Лісоводський ПАЛ», Дубина С.А.,  Шайдевич А.Г., викладачі  Грицівського ВПУ № 38.

    Під час проведення семінару   обговорювались наступні питання:

  • вимоги щодо викладання географії у ПТНЗ; 
  • сучасний погляд на викладання географії у ПТНЗ;
  • групова робота на уроках географії ;
  • організація позакласної роботи з географії у ПТНЗ.

     Учасники вебінару переглянули позакласний захід, проведений в рамках предметного тижня предметів «Географія», «Екологія» на тему «Кухня країн світу» (Грицівське ВПУ № 38, викладачі- Дубина С.А.,  Шайдевич А.Г).

     За підсумками роботи підготовлено методичні матеріали, які розповсюдженні серед ПТНЗ області.

2019-04-18 17:19:50
Підведено підсумки обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя»

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 відзначається День охорони праці. Цьогоріч він проходитиме під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». В рамках заходів щодо відзначення Дня охорони праці, метою привертання учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти до виробничих небезпек і ризиків на сучасному виробництві, а також до наявних проблем у сфері охорони праці, в сучасних підходах до управління охороною праці, оцінки ризиків, формування превентивної культури охорони праці, свідомої позиції щодо важливості забезпечення здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя, відповідального ставлення учнів до життя та здоров’я, 16 квітня 2019р., відповідно до наказу директора Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 27.02.2019 № 79-од «Про організацію проведення обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя», відбулось підведення підсумків конкурсу.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області