Новини
2015-05-25 12:44:32
ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ З ПРОФЕСІЇ «ПЕРУКАР» СЕРЕД УЧНІВ ПТНЗ ОБЛАСТІ

         В умовах сучасного   суспільства професії сфери обслуговування можуть зробити щасливим того, хто відчуває до цього покликання. Кожна людина талановита по-своєму, тільки потрібно вчасно виявити її здібності.  Дуже важливо вміти зацікавити молодь тим, яке значення має професія для суспільства і для людини особисто. Для цього проводяться конкурси, виставки, змагання.

       Відповідно до спільного плану роботи Департаменту та Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації у Хмельницькій області 21 травня 2015 року на базі ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» відбувся обласний конкурс фахової майстерності з професії «Перукар» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.  У конкурсі взяли участь шість учасників з професійно-технічних навчальних закладів, де опановують цю професію. 

Програмою та умовами конкурсу було передбачено теоретичне та практичне завдання.  Теоретичний тур передбачав перевірку знань з предметів:«Матеріалознавство», «Перукарська справа», «Основи санітарії та гігієни», «Охорона праці».
З планом проведення конкурсу ознайомила Соленцова Галина Миколаївна,  завідувач відділу професійної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області, яка побажала учасникам оптимізму, творчості, віри в перемогу. Розповіла про свій навчальний заклад та висловила свої побажання директор ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг»  Карван Раїса Йосипівна.
 Компетентне журі, в складі  директора салону-перукарні «Шер-Анет»  Бойко Т.М. виконавчого директора перукарні «Імідж»  Луцюк І.А. методиста відділу професійної підготовки НМЦ ПТО ПК  Жухевич С.В, уважно спостерігало і оцінювало роботи конкурсантів.
 

За спільним рішенням журі та оргкомітету визначено переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Перукар»:  

І місце  – Джулай Вікторія, учениця ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг».
ІІ місце – Лук’янова Яна, учениця ДНЗ «Подільський центр ПТО», Михеєва Ірина, учениця ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг».
ІІІ місце – Герасимчук Марія, учениця Шепетівського МНВК.
Переможець конкурсу Джулай Вікторія Андріївна  представлятиме Хмельниччину на Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії "Перукар", який відбудеться 9-11 червня 2015 року на базі ДНЗ "Запорізьке вище професійне училище сфери послуг".

 

2019-04-18 17:19:50
Підведено підсумки обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя»

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 відзначається День охорони праці. Цьогоріч він проходитиме під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». В рамках заходів щодо відзначення Дня охорони праці, метою привертання учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти до виробничих небезпек і ризиків на сучасному виробництві, а також до наявних проблем у сфері охорони праці, в сучасних підходах до управління охороною праці, оцінки ризиків, формування превентивної культури охорони праці, свідомої позиції щодо важливості забезпечення здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя, відповідального ставлення учнів до життя та здоров’я, 16 квітня 2019р., відповідно до наказу директора Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 27.02.2019 № 79-од «Про організацію проведення обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя», відбулось підведення підсумків конкурсу.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області