Новини
2015-05-15 15:44:28
ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ З ПРОФЕСІЇ « ВОДІЙ АВТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ КАТЕГОРІЇ С» СЕРЕД УЧНІВ ПТНЗ

Відповідно до спільного плану роботи Департаменту та Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації у Хмельницькій області на базі ДНЗ "Подільський центр професійно-технічної освіти” 12-13 травня 2015 року відбувся обласний конкурс фахової майстерності з професії "Водій автотранспортних засобів категорії С" серед учнів ПТНЗ області.
У конкурсі взяли участь одинадцять учасників з професійно-технічних навчальних закладів, де опановують цю професію.
Програма конкурсу передбачала виконання завдань теоретичного та практичного турів. Теоретичний тур передбачав перевірку професійно-теоретичних знань з предметів: "Охорона праці та навколишнього середовища", "Будова й експлуатація вантажного автомобіля", "Правила дорожнього руху", "Основи безпеки дорожнього руху та перша медична допомога", "Професійна етика та культура водіння" згідно з державним стандартом професійно-технічної освіти для підготовки робітників з професії (8322) "Водій автотранспортних засобів" зі спеціалізації "Водіння автотранспортних засобів категорії "С" та включав виконання тестових завдань на персональному комп'ютері (60 питань, з них 20 питань – екзаменаційні білети "Правила та безпека дорожнього руху", погоджені з Державтоінспекцією України).
Практичний тур відповідав кваліфікаційним вимогам і передбачав виконання двох видів завдань:
1. Швидкісне водіння та маневрування на автомобілях марки ГАЗ-53, що виконувався на автодромі, обладнаному необхідними елементами (фігурами).
2.Перевірка технічного стану автомобіля марки КамАЗ-5511.
Максимальна кількість балів, які можна було набрати за теоретичний і практичний тури, - 350.
Роботи конкурсантів оцінювало авторитетне журі, до якого входили: О.С.Бродовський, директор ТОВ "Розбуд" м.Кам’янця-Подільського Хмельницької області (голова журі); М.П. Стасюк, методист відділу професійної підготовки Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області; В.В.Атаманюк старший майстер Вищого професійного училища №36 с. Балина.
Журі обласного конкурсу відзначило високий рівень професійної майстерності і творчості учасників конкурсу.
Переможцями ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії "Водій автотранспортних засобів категорії С" стали:
І місце – Маковський Ігор Ігорович, учень ДНЗ "Подільський центр професійно-технічної освіти";
ІІ місце – Хлівецький Андрій Олександрович, учень Ярмолинецького професійного аграрного ліцею;
ІІІ місце – Данилюк Максим Володимирович, учень Вищого професійного училища №36 с.Балина;
ІІІ місце – Герасимчук Андрій Леонідович, учень Полонського професійного аграрного ліцею.

 

Переможець конкурсу Маковський Ігор Ігорович представлятиме Хмельниччину на Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії "Водій автотранспортних засобів категорії С", який відбудеться 2-5 червня 2015 року на базі ДНЗ "Ніжинський професійний аграрний ліцей" Чернігівської області.

2019-06-27 13:02:25
Підсумки діяльності психологічної служби системи П (ПТ) О Хмельницької області за 2018/2019 н.р та завдання на наступний період

27 червня 2019 року завідувачем лабораторії підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи, координатором обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів Н.М. Сиско проведено вебінар, на якому підведено підсумки діяльності психологічної служби системи професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області за 2018/2019 н.р та окреслено завдання перед працівниками служби на наступний період.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області