Новини
2015-05-06 10:56:17
Навчаємо математики інноваційно

      Відповідно до спільного плану роботи Департаменту та Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 30 квітня 2015 року на базі  ДПТНЗ «Славутський  професійний ліцей» відбувся семінар-практикум викладачів математики  ПТНЗ на тему «Інноваційні підходи до викладання математики у ПТНЗ» .

У семінарі брали участь 23 викладачі математики  ПТНЗ .
Свій досвід роботи з цієї проблеми презентували викладачі ПТНЗ:
 

Чорномаз Т.М., Лисюк В.В., Бурчак Д.В (викладачі ДПТНЗ «Славутський  професійний ліцей»), Халавчук Ю.С. (викладач ДНЗ «ВПУ №11 м. Хмельницького»), Сосуля Л.В. (викладач Полонського професійного аграрного ліцею), Маєвська О.Г. (викладач Шепетівського професійного ліцею), Левчук О.С.  (викладач Понінківського професійного ліцею) .

У рамках роботи семінару обговорювалися питання: державна політика в галузі освіти України; вимоги щодо викладання математики у ПТНЗ, впровадження інноваційних технологій навчання на уроках природничо-математичного циклу, використання методу проектів на уроках математики,  використання елементів народознавства при викладанні предметів фізико-математичного циклу, впровадження особистісно орієнтованих технологій навчання при викладанні математики у ПТНЗ, реалізація шляхів формування самоосвітньої діяльності учнів шляхом використання інформаційних технологій, позаурочна робота з математики.
 

Учасники семінару відвідали та проаналізували відкриті уроки на тему «Площі поверхонь та об'єми геометричних тіл» з використанням методу проектів (Бурчак Д. В., викладач ДПТНЗ «Славутський  професійний ліцей») та «Поняття перпендикуляра, похилої та її проекції на площину» з використанням елементів народознавства (Лисюк В. В., викладач ДПТНЗ «Славутський  професійний ліцей»).

При обговоренні уроку педагоги ПТНЗ проаналізували методику проведення уроку, зміст навчального матеріалу, вибір методів, форм і засобів навчання.
Зав. відділу загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Т.М. Сидоренко обговорила вимоги щодо викладання математики у ПТНЗ, план роботи секції.
За підсумками роботи підготовлено методичні матеріали, які розповсюджені серед ПТНЗ області.

2019-02-19 09:46:28
Підвищення ефективності методичної роботи на рівні ЗП(ПТ)О як необхідна умова професійного розвитку педагога

Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 14 лютого 2019 року було проведено семінар в режимі он-лайн для заступників директорів з навчально-методичної роботи та методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з теми: «Підвищення ефективності методичної роботи на рівні ЗП(ПТ)О як необхідна умова професійного розвитку педагога».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області