Новини
2015-05-06 10:56:17
Навчаємо математики інноваційно

      Відповідно до спільного плану роботи Департаменту та Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 30 квітня 2015 року на базі  ДПТНЗ «Славутський  професійний ліцей» відбувся семінар-практикум викладачів математики  ПТНЗ на тему «Інноваційні підходи до викладання математики у ПТНЗ» .

У семінарі брали участь 23 викладачі математики  ПТНЗ .
Свій досвід роботи з цієї проблеми презентували викладачі ПТНЗ:
 

Чорномаз Т.М., Лисюк В.В., Бурчак Д.В (викладачі ДПТНЗ «Славутський  професійний ліцей»), Халавчук Ю.С. (викладач ДНЗ «ВПУ №11 м. Хмельницького»), Сосуля Л.В. (викладач Полонського професійного аграрного ліцею), Маєвська О.Г. (викладач Шепетівського професійного ліцею), Левчук О.С.  (викладач Понінківського професійного ліцею) .

У рамках роботи семінару обговорювалися питання: державна політика в галузі освіти України; вимоги щодо викладання математики у ПТНЗ, впровадження інноваційних технологій навчання на уроках природничо-математичного циклу, використання методу проектів на уроках математики,  використання елементів народознавства при викладанні предметів фізико-математичного циклу, впровадження особистісно орієнтованих технологій навчання при викладанні математики у ПТНЗ, реалізація шляхів формування самоосвітньої діяльності учнів шляхом використання інформаційних технологій, позаурочна робота з математики.
 

Учасники семінару відвідали та проаналізували відкриті уроки на тему «Площі поверхонь та об'єми геометричних тіл» з використанням методу проектів (Бурчак Д. В., викладач ДПТНЗ «Славутський  професійний ліцей») та «Поняття перпендикуляра, похилої та її проекції на площину» з використанням елементів народознавства (Лисюк В. В., викладач ДПТНЗ «Славутський  професійний ліцей»).

При обговоренні уроку педагоги ПТНЗ проаналізували методику проведення уроку, зміст навчального матеріалу, вибір методів, форм і засобів навчання.
Зав. відділу загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Т.М. Сидоренко обговорила вимоги щодо викладання математики у ПТНЗ, план роботи секції.
За підсумками роботи підготовлено методичні матеріали, які розповсюджені серед ПТНЗ області.

2019-04-18 17:19:50
Підведено підсумки обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя»

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 відзначається День охорони праці. Цьогоріч він проходитиме під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». В рамках заходів щодо відзначення Дня охорони праці, метою привертання учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти до виробничих небезпек і ризиків на сучасному виробництві, а також до наявних проблем у сфері охорони праці, в сучасних підходах до управління охороною праці, оцінки ризиків, формування превентивної культури охорони праці, свідомої позиції щодо важливості забезпечення здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя, відповідального ставлення учнів до життя та здоров’я, 16 квітня 2019р., відповідно до наказу директора Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 27.02.2019 № 79-од «Про організацію проведення обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя», відбулось підведення підсумків конкурсу.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області