Новини
2015-05-05 13:39:45
СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ВИКЛАДАЧІВ ІНОЗЕМНИХ МОВ

    Відповідно до плану Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 28 квітня 2015 року на базі Старокостянтинівського професійного ліцею відбувся семінар-практикум викладачів іноземних мов на тему «Компетентнісний підхід до вивчення іноземних мов».

          У роботі семінару взяли участь 26 викладачів іноземних мов з 29 ПТНЗ області.

       Кучерук С.С., директор Старокостянтинівського професійного ліцею, відкрив семінар і зосередив увагу на важливості застосування компетентнісного підходу при вивченні іноземних мов. Після цього учнями навчального закладу була проведена англійська церемонія чаювання.

         Наступним етапом було відвідування та аналіз відкритого уроку з англійської мови на тему «Job and Professions. Finding a Job», який проводила викладач англійської мови Старокостянтинівського професійного ліцею Люля А.П. Урок було проведено на високому методичному рівні з використанням інноваційних педагогічних технологій.

     Координатор секції Погребняк Л.С. наголосила на важливості використання компетентнісного підходу до вивчення іноземних мов. Учасники семінару взяли активну участь в обговоренні цього питання.

     Матвєйцева І.В., викладач ДНЗ «Хмельницький центр ПТО сфери послуг», розкрила питання формування професійної компетентності учнів на уроках англійської мови у світлі європейського виміру України, а також поділилась власним досвідом використання кейс-методу при вивченні іноземних мов.

Тхорик А.М., викладач Вищого професійного училища №25 м. Хмельницького, поділилась власним досвідом проведення тижнів іноземних мов.

Заключним етапом семінару було відвідування музею Великої Вітчизняної війни та воїнів-афганців Старокостянтинівського професійного ліцею.

 

2020-02-20 10:03:31
Вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 30 січня 2020 року відбувся вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О на тему «Формування ключових компетентностей на уроках математики».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області