Новини
2015-04-30 13:43:05
ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ З ПРОФЕСІЇ « СЛЮСАР З РЕМОНТУ СІЛЬСЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ МАШИН ТА УСТАТКУВАННЯ» СЕРЕД УЧНІВ ПТНЗ

            Відповідно до спільного плану роботи Департаменту та Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації у Хмельницькій області  на базі Полонського професійного аграрного ліцею 29 квітня 2015 року відбувся обласний конкурс фахової майстерності з професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» серед  учнів ПТНЗ області.

У конкурсі взяли участь одинадцять  учасників з професійно-технічних навчальних закладів, де опановують цю професію.
Програма конкурсу  передбачала виконання завдань теоретичного та практичного  турів.     Теоретичний тур передбачав перевірку професійно-теоретичних знань з предметів: „Трактори”, „Сільськогосподарські машини”, „Система технічного обслуговування і ремонту машин”, „Охорона праці”, „Слюсарна справа.
Завдання практичного туру відповідали вимогам 3-го кваліфікаційного розряду і передбачали виконання двох завдань:
1. Розбирання, дефектування, комплектування та складання  масляного насоса НШ-32 та участь у  його випробуванні.
2. Розбирання та складання  силового гідроциліндра Ц-100 із заміною ущільнювальних кілець і участь у  його випробуванні.
Роботи конкурсантів оцінювало авторитетне журі, до якого входили: Ю.Є. Світак, начальник управління агропромислового розвитку Полонської районної державної адміністрації (голова журі); М.П. Стасюк, методист відділу професійної підготовки Науково-методичного центру  професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області; А.В. Андрощук, викладач професійної підготовки ДНЗ «Теофіпольський професійний аграрно-промисловий ліцей».
Журі обласного конкурсу відзначило високий рівень професійної майстерності і творчості учасників конкурсу.
  Переможцями ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» стали:
І  місце – Шарлай Вадим Сергійович, учень ДНЗ «Лісоводський професійний аграрний ліцей»;
ІІ місце – Щавінський Дмитро Анатолійович, учень Полонського професійного аграрного ліцею;
ІІІ місце – Соколовський Андрій Миколайович, учень Вищого професійного училища №36 с.Балина; Васьковський Юрій Олександрович, учень Чорноострівського професійного аграрного ліцею.
Переможець конкурсу Шарлай Вадим Сергійович представлятиме Хмельниччину на Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування », який відбудеться у травні 2015 року на базі Вищого професійного училища № 34 м.Виноградів  Закарпатської області. 

2019-12-03 11:36:03
Завершення І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

29 листопада 2019 року в Хмельницькому урочисто завершився перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine». Для відзначення його учасників в актовому залі Хмельницького університету управління і права зібралися 61 учасник конкурсу, члени журі, експерти, представники державних установ, профспілкових і громадських організацій, підприємці, бізнесмени – всі хто організовував та підтримував цей важливий захід.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області