Новини
2015-04-28 13:45:30
Відкриття туристичного сезону-2015 в Кам’янці – квітці на камені

        25 квітня в місті офіційно стартував туристичний сезон-2015. Розпочали його учасники регіонального туристичного форуму, який відбувся в рамках засідання Асоціації міст України "Поділля – земля вражень".

Камянець-Подільський гостинно відкрив свої двері для туристів. А ми, колектив ДПТНЗ «Кам’янець-Подільське ВПУ», як гостинні господарі, взяли активну участь у заходах з нагоди відкриття туристичного сезону. Упродовж усього дня на території  Старого міста функціонували  майданчики Трипілля, Римської імперії, Київської Русі, Середньовіччя, Речі Посполитої, Великого Князівства Литовського, Турецької доби, вірменської, української культур та, звісно, сучасного Кам’янця. На кожному з майданчиків можна було перейнятися духом та історією сивочолого Кам’янця та спробувати себе у майстер-класах, створивши власними руками сувенір на згадку. Родзинкою кожного майданчика була присутність моделей історичного одягу, виготовленого учнями випускних груп під керівництвом викладачів і  майстрів виробничого навчання з професії «Кравець-закрійник» Кам’янець-Подільського вищого професійного училища.
Офіційний старт турсезонудав  міський голова Михайло Сімашкевич. Привіталикам’янчан та гостей міста, відзначившиунікальністьКам’янця, голова Хмельницької ОДА Михайло Загородний та народний депутат Володимир Мельниченко. Звісно, ми пишаємось, що урочистості з нагоди відкриття турсезону було розпочато з дефіле історичних костюмів «Парад епох», за що колектив училища був відзначений Подякою міського голови.
Ми пишаємося нашим містом та щасливі, що можемо черпати енергію та творчість з історичних джерел для створення моделей одягу.

   Ми є активними і свідомими громадянами нашого міста, краю та щоразу із задоволенням та гідністю представляємо честь власного навчального закладу і вкотре доводимо актуальність і важливість професійно-технічної освіти для сучасної молоді.

2020-02-27 16:10:59
Забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у ЗП(ПТ)О

Питанню забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у закладі професійної (професійно-технічної) освіти був присвячений обласний вебінар працівників психологічних служб, який відбувся 27 лютого 2020 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області під керівництвом Наталії Сиско, завідувача лабораторії НМЦ ПТО ПК, кан.психол.наук.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області