Новини
2015-04-24 15:32:45
ВПРОВАДЖУЄМО ІННОВАЦІЇ ПРИ ПІДГОТОВЦІ КВАЛІФІКОВАНИХ РОБІТНИКІВ ДЕРЕВООБРОБНИХ ПРОФЕСІЙ

        Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації  інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 22 квітня 2015 року на базі ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей»  відбулось засідання обласної фахової секції інженерно-педагогічних працівників деревообробних професій з теми «Впровадження інноваційних педагогічних та виробничих технологій як засіб підвищення якості професійної підготовки».

Метою засідання було обговорення шляхів покращення якості професійної підготовки робітників деревообробних професій, зокрема завдяки впровадженню сучасних педагогічних і виробничих технологій в навчально-виробничий  процес.
У засіданні фахової секції взяли участь 8 інженерно-педагогічних працівників з 5 ПТНЗ області, у яких здійснюється підготовка кваліфікованих робітників з деревообробних  професій.
В.М. Дорох, директор ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей», ознайомив  учасників семінару з системою роботи та особливостями навчально-виховного процесу освітнього закладу.
Н.В. Півторацька, координатор секції, методист відділу професійної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області, висвітлила питання впливу сучасних педагогічних технологій на якість підготовки кваліфікованих робітників.
Учасники семінару відвідали та обговорили урок виробничого навчання з теми «Чорновий розкрій деревини на круглопильних верстатах» (майстер виробничого навчання А.П. Салмін) та майстер-клас  «Опорядження столярних виробів сучасними матеріалами» (майстер виробничого навчання Л.І. Полікевич).
При підбитті підсумків секційного засідання були вироблені методичні рекомендації для ПТНЗ області:
ü   активно впроваджувати в процес  навчання кваліфікованих робітників сучасні   педагогічні та виробничі технології;
ü   впроваджувати в навчально-виробничий процес досвід   роботи   майстрів    виробничого   навчання та викладачів ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей» щодо використання в навчально-виробничому процесі сучасних педагогічних і виробничих технологій.

2018-12-05 17:03:26
Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Для того, щоб зберегти рідне слово, донести його красу і велич до молодого покоління, спонукати юнаків і дівчат до вивчення багатств української мови, у 2010 році було започатковано Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області