Новини
2015-04-16 14:26:48
ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ З ПРОФЕСІЇ « ШТУКАТУР» СЕРЕД УЧНІВ ПТНЗ

Відповідно до спільного плану роботи Департаменту та Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації у Хмельницькій області  на базі ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти» 9 квітня 2015 року відбувся обласний конкурс фахової майстерності з професії «Штукатур» серед  учнів ПТНЗ області.
У конкурсі взяли участь вісім учасників з професійно-технічних навчальних закладів, де опановують цю професію.
Програма конкурсу  передбачала виконання завдань теоретичного та практичного  турів.     Теоретичний тур передбачав перевірку професійно-теоретичних знань з предметів: „Матеріалознавство”, „Технологія штукатурних робіт”, „Будівельне креслення”, „Охорона праці”, „Електротехніка”.
Завдання практичного туру відповідали вимогам 4-го кваліфікаційного розряду і передбачали виконання декоративної штукатурки «Короїд» (Ceresit СТ-36) площею  1,5 м2 (на одного учасника) та декоративно-мозаїчної штукатурки(Ceresit СТ-77) площею  1 м2 (на одного учасника).
Роботи конкурсантів оцінювало авторитетне журі, до якого входили: Г.В. Гасанова, головний технолог ВАТ «Гіпсовик» (голова журі); В.М. Трушельницький, головний інженер багатопрофільного виробничого товариства з обмеженою відповідальністю «РОКОР»; Н.В. Півторацька, методист відділу професійної підготовки Науково-методичного центру  професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області.
Журі обласного конкурсу відзначило високий рівень професійної майстерності і творчості учасників конкурсу.
Переможцями ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Штукатур» стали:
І  місце – Бушовський Артем Олександрович, учень ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти»;
ІІ місце – Пірнат Вадим Вікторович, учень Вищого професійного училища №4 м. Хмельницького;
ІІІ місце – Таргоній Тарас Васильович, учень ДПТНЗ «Красилівський професійний ліцей».

  Переможець конкурсу Бушовський Артем Олександрович представлятиме Хмельниччину на Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Штукатур», який відбудеться у травні 2015 року на базі Державного навчального закладу «Сумське міжрегіональне вище професійне училище». 

2019-04-18 17:19:50
Підведено підсумки обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя»

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 відзначається День охорони праці. Цьогоріч він проходитиме під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». В рамках заходів щодо відзначення Дня охорони праці, метою привертання учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти до виробничих небезпек і ризиків на сучасному виробництві, а також до наявних проблем у сфері охорони праці, в сучасних підходах до управління охороною праці, оцінки ризиків, формування превентивної культури охорони праці, свідомої позиції щодо важливості забезпечення здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя, відповідального ставлення учнів до життя та здоров’я, 16 квітня 2019р., відповідно до наказу директора Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 27.02.2019 № 79-од «Про організацію проведення обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя», відбулось підведення підсумків конкурсу.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області