Новини
2015-03-02 08:57:02
ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ ФАХОВОЇ СЕКЦІЇ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ОПОРЯДЖУВАЛЬНИХ ПРОФЕСІЙ В БУДІВНИЦТВІ ПТНЗ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

       Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації  інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 25 лютого 2015 року на базі ВПУ №4 м. Хмельницького  відбулось засідання обласної фахової секції інженерно-педагогічних працівників опоряджувальних професій в будівництві з теми «Шляхи підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників опоряджувальних професій в будівництві».

Метою засідання було обговорення шляхів покращення якості підготовки робітників опоряджувальних професій, зокрема шляхом впровадження сучасних педагогічних і виробничих технологій в навчальний процес. У засіданні фахової секції взяли участь 18 інженерно-педагогічних працівників з 13 ПТНЗ області, в яких здійснюється підготовка кваліфікованих робітників з опоряджувальних професій.
Л.І. Андреєва, методист ВПУ №4 м. Хмельницького, ознайомила  учасників семінару з системою роботи навчального закладу та особливостями навчально-виховного процесу. Учасники семінару відвідали та обговорили урок виробничого навчання з теми «Прийоми накривання, розрівнювання, затирання покрівельного шару» (майстер виробничого навчання М.Г. Симоненко), урок теоретичного навчання з теми «Кладка за ланцюговою і багаторядною системою перев’язки  швів» (викладач спецдисциплін О.В. Бобровський).
У ході роботи секційного засідання майстер виробничого навчання  ВПУ №4 м. Хмельницького  О.М. Жуковська   презентувала дуальну систему підготовки кваліфікованих робітників у Німеччині (за результатами стажування у м. Бранденбург).
Координатор секції Півторацька Н.В. проаналізувала матеріали комплексного методичного забезпечення, подані на виставку «Педагогічні ідеї та знахідки», а також звернула увагу на значення якісної підготовки кваліфікованих,  конкурентоспроможних робітників. 
При підбитті підсумків секційного засідання сформульовано  такі методичні рекомендації для ПТНЗ області:
активізувати роботу методичних комісій щодо створення та оновлення комплексно-методичного забезпечення опоряджувальних професій відповідно  до вимог ДСПТО;
- впроваджувати в навчально-виробничий процес досвід роботи   майстрів виробничого   навчання та викладачів ВПУ №4 м. Хмельницького щодо використання в навчально-виробничому процесі сучасних педагогічних та виробничих технологій.

2020-02-27 16:10:59
Забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у ЗП(ПТ)О

Питанню забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у закладі професійної (професійно-технічної) освіти був присвячений обласний вебінар працівників психологічних служб, який відбувся 27 лютого 2020 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області під керівництвом Наталії Сиско, завідувача лабораторії НМЦ ПТО ПК, кан.психол.наук.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області