Новини
2015-02-27 13:21:07
ТРАНСФОРМАЦІЯ БІБЛІОТЕКИ ПТНЗ У ПОТУЖНИЙ ЕЛЕКТРОННИЙ НАУКОВО-ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ХХІ СТОЛІТТЯ

Під такою егідою 26 лютого 2015 року відбувся семінар-практикум на тему «Організація роботи електронних бібліотек у ПТНЗ» у режимі он-лайн. Він став продовженням розпочатої у минулому році роботи з електронними книгозбірнями.

За результатами проведеного навчального семінару у жовтні 2014 року усім бібліотекарям ПТНЗ була запропонована безкоштовна електронна бібліотека My Home Lib. Більшість бібліотекарів області спробували адаптувати отриману програму у своєму навчальному закладі і практичними досягненнями у цій справі поділились на семінарі. Вичерпні відповіді на питання, які виникли під час роботи з електронною бібліотекою, учасники вебінару отримали від компетентного бібліотекаря ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» Філімонової Т.М.

Більшість документів зберігає знання, які є результатом інтелектуальної діяльності певної особи чи творчого колективу, і може розглядатися як об’єкт авторського права. Дуже важливим є створення правового захисту інтелектуальної власності в системі використання інформаційних ресурсів, тобто збереження авторських прав. Саме тому на семінарі було розглянуто питання авторського права в середовищі електронних бібліотек. Крім того, координатор фахової секції, методист відділу інформаційно-видавничої діяльності та передового педагогічного досвіду НМЦ ПТО ПК Лужняк Л.В. запропонувала бібліотекарям шляхи наповнення електронної бібліотеки підручниками професійної підготовки, оскільки електронні варіанти підручників з предметів загальноосвітньої підготовки  є доступними у мережі Інтернет.

Також у ході семінару Людмила Володимирівна показала використання Інтернет-сервісів Google у бібліотечній справі, зокрема продемонструвала власні відеоуроки зі створення аккаунта, роботи з Google-диском та сервісом You Tube.  Бібліотекарі-учасники он-лайн-заходу висловили  вдячність за отриману інформацію і розуміння необхідності використання сервісів у своїй роботі, а також виявили бажання дізнатися більше про інші Інтернет-сервіси.

2019-06-27 13:02:25
Підсумки діяльності психологічної служби системи П (ПТ) О Хмельницької області за 2018/2019 н.р та завдання на наступний період

27 червня 2019 року завідувачем лабораторії підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи, координатором обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів Н.М. Сиско проведено вебінар, на якому підведено підсумки діяльності психологічної служби системи професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області за 2018/2019 н.р та окреслено завдання перед працівниками служби на наступний період.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області