Новини
2015-02-20 15:37:44
Навчаємо іноземної мови нетрадиційними методами

       Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 19 лютого 2015 року на базі НМЦ ПТО ПК відбулося засідання круглого столу викладачів іноземних мов з теми «Сучасні нетрадиційні методи вивчення іноземних мов».

Методист відділу загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО ПК Погребняк Л.С. ознайомила викладачів з сучасними нетрадиційними методами вивчення іноземних мов.
Під час круглого столу Тхорик А.М., викладач іноземної мови ВПУ №25 м. Хмельницького, поділилася досвідом використання методу повної фізичної реакції при вивченні іноземних мов.
І.В. Матвєйцева, викладач іноземної мови ДНЗ «Хмельницького центру професійно-технічної освіти сфери послуг» розкрила тему  «Формування професійної компетентності учнів на уроках англійської мови у світлі європейського виміру України» та презентувала власний відеословник з професійним спрямуванням для професії «Кухар».
Завершальним етапом засідання було обговорення вимог до оцінювання учнівських робіт, поданих на обласний конкурс творчих робіт,  і підготовка умов проведення щорічного конкурсу знавців іноземних мов «Моя професія – моє майбутнє».
Нетрадиційні методи вивчення іноземних мов активізують учнівський інтерес до цього предмета, що в подальшому сприятиме формуванню іншомовної компетенції учнів ПТНЗ.

2018-12-11 15:51:26
Конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

Учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти Хмельниччини взяли участь у ІІ етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика, метою якого є сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу, розвитку творчого потенціалу, підвищення рівня мовної освіти в Україні та за її межами. Конкурс відбувся 10 грудня 2018 року на базі ДНЗ «Вище професійне училище №11 м. Хмельницького», в якому взяли участь 22 учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області