Новини
2015-02-20 15:37:44
Навчаємо іноземної мови нетрадиційними методами

       Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 19 лютого 2015 року на базі НМЦ ПТО ПК відбулося засідання круглого столу викладачів іноземних мов з теми «Сучасні нетрадиційні методи вивчення іноземних мов».

Методист відділу загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО ПК Погребняк Л.С. ознайомила викладачів з сучасними нетрадиційними методами вивчення іноземних мов.
Під час круглого столу Тхорик А.М., викладач іноземної мови ВПУ №25 м. Хмельницького, поділилася досвідом використання методу повної фізичної реакції при вивченні іноземних мов.
І.В. Матвєйцева, викладач іноземної мови ДНЗ «Хмельницького центру професійно-технічної освіти сфери послуг» розкрила тему  «Формування професійної компетентності учнів на уроках англійської мови у світлі європейського виміру України» та презентувала власний відеословник з професійним спрямуванням для професії «Кухар».
Завершальним етапом засідання було обговорення вимог до оцінювання учнівських робіт, поданих на обласний конкурс творчих робіт,  і підготовка умов проведення щорічного конкурсу знавців іноземних мов «Моя професія – моє майбутнє».
Нетрадиційні методи вивчення іноземних мов активізують учнівський інтерес до цього предмета, що в подальшому сприятиме формуванню іншомовної компетенції учнів ПТНЗ.

2019-04-18 17:19:50
Підведено підсумки обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя»

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 відзначається День охорони праці. Цьогоріч він проходитиме під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». В рамках заходів щодо відзначення Дня охорони праці, метою привертання учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти до виробничих небезпек і ризиків на сучасному виробництві, а також до наявних проблем у сфері охорони праці, в сучасних підходах до управління охороною праці, оцінки ризиків, формування превентивної культури охорони праці, свідомої позиції щодо важливості забезпечення здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя, відповідального ставлення учнів до життя та здоров’я, 16 квітня 2019р., відповідно до наказу директора Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 27.02.2019 № 79-од «Про організацію проведення обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя», відбулось підведення підсумків конкурсу.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області