Новини
2015-02-20 15:37:44
Навчаємо іноземної мови нетрадиційними методами

       Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 19 лютого 2015 року на базі НМЦ ПТО ПК відбулося засідання круглого столу викладачів іноземних мов з теми «Сучасні нетрадиційні методи вивчення іноземних мов».

Методист відділу загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО ПК Погребняк Л.С. ознайомила викладачів з сучасними нетрадиційними методами вивчення іноземних мов.
Під час круглого столу Тхорик А.М., викладач іноземної мови ВПУ №25 м. Хмельницького, поділилася досвідом використання методу повної фізичної реакції при вивченні іноземних мов.
І.В. Матвєйцева, викладач іноземної мови ДНЗ «Хмельницького центру професійно-технічної освіти сфери послуг» розкрила тему  «Формування професійної компетентності учнів на уроках англійської мови у світлі європейського виміру України» та презентувала власний відеословник з професійним спрямуванням для професії «Кухар».
Завершальним етапом засідання було обговорення вимог до оцінювання учнівських робіт, поданих на обласний конкурс творчих робіт,  і підготовка умов проведення щорічного конкурсу знавців іноземних мов «Моя професія – моє майбутнє».
Нетрадиційні методи вивчення іноземних мов активізують учнівський інтерес до цього предмета, що в подальшому сприятиме формуванню іншомовної компетенції учнів ПТНЗ.

2019-02-19 09:46:28
Підвищення ефективності методичної роботи на рівні ЗП(ПТ)О як необхідна умова професійного розвитку педагога

Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 14 лютого 2019 року було проведено семінар в режимі он-лайн для заступників директорів з навчально-методичної роботи та методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з теми: «Підвищення ефективності методичної роботи на рівні ЗП(ПТ)О як необхідна умова професійного розвитку педагога».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області