Новини
2015-02-20 08:52:32
Відбулися мистецькі ініціативи професійно-технічних навчальних закладів Хмельниччини благодійна акція «Голос миру»

   За ініціативи Хмельницької обласної ради учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів 17 лютого 2015 року у приміщенні Хмельницької обласної державної  телерадіокомпанії  «Поділля-центр» відбулися мистецькі ініціативи професійно-технічних навчальних закладів Хмельниччини благодійна акція «Голос миру». Акцію підтримала Хмельницька обласна державна адміністрація, Департамент освіти і науки, Хмельницький державний центр естетичного виховання учнівської молоді.

      У заході взяло участь 27 професійно - технічних навчальних закладів області. Також, учасниками благодійної акції «Голос миру» стали депутати Хмельницької обласної ради, начальники департаментів, представники міської ради,  підприємці, громадські діячі, активісти, волонтери, студенти вищих навчальних закладів м. Хмельницького.

     Благодійна акція «Голос миру» мала на меті: продемонструвати єдність та монолітність України; показати, що учнівська молодь професійно-технічних навчальних закладів Хмельниччини разом із героями; зібрати кошти  на потреби наших земляків, які захищають країну на сході талюдей, змушених покинути рідний дім унаслідок військових дій на території нашої держави.

У холі  телерадіокомпанії  «Поділля-центр» діяв благодійний ярмарок-розпродаж товарів та експонатів, виготовлених учнями та працівниками ПТНЗ; проходили майстер-класи;  працювали волонтери ПТНЗ по збору благодійних внесків.
Під час мистецьких ініціатив благодійної акції «Голос миру» у актовій залі, в якій розмістилося близько 600 учасників заходу, виступали: заступник голови - керівник апарату Хмельницької обласної державної адміністрації Стебло Леся Василівна, заступник директора-начальник управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації  Харчук Антоніна Михайлівна, волонтер Армії «СОС»  Хмельницький  Фарванчук Алла Володимирівна.
В ході заходу «Голос миру»  відбулася зустріч з учасником АТО - працівником Хмельницького професійного ліцею Колосовим Олександром  Миколайовичем.

Лідерами учнівського самоврядування та представниками Хмельницького професійного ліцею електроніки, Ярмолинецького професійного ліцею, Шепетівського професійного ліцею, ДПТНЗ «Красилівський професійний ліцей», ДПТНЗ «Деражнянський професійний аграрний ліцей», у якості допомоги, було передано сертифікати на власну продукцію бійцям 8 полку спеціального призначення і представникам самооборони та контролю Хмельниччини.
По закінченню мистецьких ініціатив професійно-технічних навчальних закладів Хмельниччини благодійної акції «Голос миру» було зібрано близько 20 тисяч гривень, які буде передано на потреби наших захисників, щостійко переносять усі труднощі сьогодення і гідно відстоюють інтереси нашої держави.

2019-04-18 17:19:50
Підведено підсумки обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя»

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 відзначається День охорони праці. Цьогоріч він проходитиме під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». В рамках заходів щодо відзначення Дня охорони праці, метою привертання учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти до виробничих небезпек і ризиків на сучасному виробництві, а також до наявних проблем у сфері охорони праці, в сучасних підходах до управління охороною праці, оцінки ризиків, формування превентивної культури охорони праці, свідомої позиції щодо важливості забезпечення здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя, відповідального ставлення учнів до життя та здоров’я, 16 квітня 2019р., відповідно до наказу директора Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 27.02.2019 № 79-од «Про організацію проведення обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя», відбулось підведення підсумків конкурсу.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області