Новини
2015-02-19 14:02:14
РОЗРОБЛЯЄМО ДЕРЖАВНІ СТАНДАРТИ СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ

      Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 24.09.2014 №1/9-489 "Про організацію роботи творчих груп з розроблення державних стандартів професійно-технічної освіти з конкретних робітничих професій у 2014-2015 навчальному році" та листа Департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України від 25.12.2014 № 3-8-1382-14 про перелік робітничих професій для розроблення державних стандартів професійно-технічної освіти у 2015 році Плужненський професійний аграрний ліцей визначений основним розробником ДСПТО з професії "Молодша медична сестра з догляду за хворими".

5 лютого 2015 року на базі Плужненського професійного аграрного ліцею відбулося засідання творчої групи з розроблення проекту ДСПТО з професії 5132 "Молодша медична сестра з догляду за хворими".
У засіданні взяли участь педагогічні працівники ПТНЗ області, які здійснюють підготовку кваліфікованих робітників з цієї професії, а саме:
- з Вищого професійного художнього училища №19 смт Грицева Панчук С.Г., майстер виробничого навчання;
- з Полонського професійного аграрного ліцею Єнушевська А.В., викладач професійно-теоретичної підготовки, та Кринська К.А., майстер виробничого навчання;
-з Плужненського професійного аграрного ліцею Кушнір В.П., заступник директора з навчально-виробничої роботи, Прилепська І.Д., заступник директора з навчальної роботи, Борисевич С.В., викладач професійно-теоретичної підготовки, Віннічук В.П., майстер виробничого навчання.
Також на засідання був запрошений працівник Ізяславської центральної районної лікарні – медична сестра Мазур В.І.
На початку роботи засідання заступник директора з навчально-виробничої роботи Кушнір В.П. наголосив, що розробка ДСПТО сприятиме формуванню єдиної державної політики у сфері підготовки кваліфікованих робітників та звернув увагу присутніх, що чим досконалішими буде державний стандарт, тим вагомішими будуть кроки в підвищенні якості професійно-технічної освіти.
Під час роботи учасники засідання ознайомились із нормативною базою для розроблення державних стандартів професійно-технічної освіти; опрацювали методику їх розробки; намітили план подальших дій щодо роботи творчої групи з розробки ДСПТО.
Учасники розглянули та погодили підходи до складання освітньо-кваліфікаційної характеристики (ОКХ) випускників ПТНЗ із зазначеної професії, враховуючи сучасні вимоги до професійної діяльності за рівнями Національної рамки кваліфікацій, також обговорили пропозиції з оновлення змісту ОКХ та доповнення переліку робіт з професії.
Під час підбиття підсумків присутні висловили сподівання, що запланована робота буде виконана результативно та в установлені терміни.

2019-04-18 17:19:50
Підведено підсумки обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя»

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 відзначається День охорони праці. Цьогоріч він проходитиме під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». В рамках заходів щодо відзначення Дня охорони праці, метою привертання учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти до виробничих небезпек і ризиків на сучасному виробництві, а також до наявних проблем у сфері охорони праці, в сучасних підходах до управління охороною праці, оцінки ризиків, формування превентивної культури охорони праці, свідомої позиції щодо важливості забезпечення здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя, відповідального ставлення учнів до життя та здоров’я, 16 квітня 2019р., відповідно до наказу директора Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 27.02.2019 № 79-од «Про організацію проведення обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя», відбулось підведення підсумків конкурсу.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області