Новини
2015-02-19 14:02:14
РОЗРОБЛЯЄМО ДЕРЖАВНІ СТАНДАРТИ СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ

      Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 24.09.2014 №1/9-489 "Про організацію роботи творчих груп з розроблення державних стандартів професійно-технічної освіти з конкретних робітничих професій у 2014-2015 навчальному році" та листа Департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України від 25.12.2014 № 3-8-1382-14 про перелік робітничих професій для розроблення державних стандартів професійно-технічної освіти у 2015 році Плужненський професійний аграрний ліцей визначений основним розробником ДСПТО з професії "Молодша медична сестра з догляду за хворими".

5 лютого 2015 року на базі Плужненського професійного аграрного ліцею відбулося засідання творчої групи з розроблення проекту ДСПТО з професії 5132 "Молодша медична сестра з догляду за хворими".
У засіданні взяли участь педагогічні працівники ПТНЗ області, які здійснюють підготовку кваліфікованих робітників з цієї професії, а саме:
- з Вищого професійного художнього училища №19 смт Грицева Панчук С.Г., майстер виробничого навчання;
- з Полонського професійного аграрного ліцею Єнушевська А.В., викладач професійно-теоретичної підготовки, та Кринська К.А., майстер виробничого навчання;
-з Плужненського професійного аграрного ліцею Кушнір В.П., заступник директора з навчально-виробничої роботи, Прилепська І.Д., заступник директора з навчальної роботи, Борисевич С.В., викладач професійно-теоретичної підготовки, Віннічук В.П., майстер виробничого навчання.
Також на засідання був запрошений працівник Ізяславської центральної районної лікарні – медична сестра Мазур В.І.
На початку роботи засідання заступник директора з навчально-виробничої роботи Кушнір В.П. наголосив, що розробка ДСПТО сприятиме формуванню єдиної державної політики у сфері підготовки кваліфікованих робітників та звернув увагу присутніх, що чим досконалішими буде державний стандарт, тим вагомішими будуть кроки в підвищенні якості професійно-технічної освіти.
Під час роботи учасники засідання ознайомились із нормативною базою для розроблення державних стандартів професійно-технічної освіти; опрацювали методику їх розробки; намітили план подальших дій щодо роботи творчої групи з розробки ДСПТО.
Учасники розглянули та погодили підходи до складання освітньо-кваліфікаційної характеристики (ОКХ) випускників ПТНЗ із зазначеної професії, враховуючи сучасні вимоги до професійної діяльності за рівнями Національної рамки кваліфікацій, також обговорили пропозиції з оновлення змісту ОКХ та доповнення переліку робіт з професії.
Під час підбиття підсумків присутні висловили сподівання, що запланована робота буде виконана результативно та в установлені терміни.

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області