Новини
2014-12-25 15:31:09
СНІГОВА КОРОЛЕВА – 2014

      28 листопада 2014 року  на базі ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг»  відбувся відбірковий тур Всеукраїнського конкурсу перукарського мистецтва «Снігова королева».

    Організатором Всеукраїнського конкурсу виступили компанія “ESTEL Україна” та її офіційний дистриб’ютор у місті Хмельницькому компанія “Золінгер” за сприяння управління торгівлі Хмельницької міської ради.

     Участь у конкурсі “Снігова королева – 2014” – стало унікальною можливістю для майбутніх майстрів-перукарів проявити свої творчі здібності у створенні неповторних образів. А для перукарів-початківців – це крок до професійного росту та творчого розвитку. 

   У хмельницькому відбірковому турі взяли участь учні з трьох навчальних закладів – ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг», школи перукарського мистецтва «Міранда», навчального центру перукарського і манікюрного мистецтва Ольги Кембровської.

     Хмельницькі перукарі у конкурсі беруть участь вперше. Змагання серед творців краси та креативності відбулися у ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг».

       Учасники конкурсу створювали цілісний образ у трьох номінаціях – «Вечірній образ на довгому волоссі», «Плетіння», «Ексклюзивний фантазійний образ». Журі визначило переможців у кожній з номінацій, призери отримали дипломи, сертифікати від компанії «Естель» і знижку на навчання.

        У номінації «Плетіння» перше місце посіла учениця  ДНЗ Аліна Фабіян,  друге місце – Гаврилюк Альона. Бугайова Юлія зайняла друге місце у номінації «Вечірній образ на довгому волоссі», а Мельник Юлія  зайняла третє місце у номінації «Екслюзивний фантазійний образ».

        Журі та організатори конкурсу відмітили високий рівень підготовки учасників конкурсу.

       Організатор хмельницького відбіркового туру, директор компанії «Зелінгер» Сергій Рубан відзначив: «Я був на багатьох конкурсах і шоу, але після перегляду цієї колекції важко сказати, що образи створювали учні. Дуже гарна, професійна і якісна робота. Я знаю, що учасники мали лише вісім практичних занять, але вони показали досить високі результати. Такі конкурси як «Снігова королева» мотивують студентів, виявляють кращих, талановитіших серед них, дають можливість кар’єрному зросту».

2019-06-27 13:02:25
Підсумки діяльності психологічної служби системи П (ПТ) О Хмельницької області за 2018/2019 н.р та завдання на наступний період

27 червня 2019 року завідувачем лабораторії підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи, координатором обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів Н.М. Сиско проведено вебінар, на якому підведено підсумки діяльності психологічної служби системи професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області за 2018/2019 н.р та окреслено завдання перед працівниками служби на наступний період.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області