Новини
2014-12-19 15:10:45
Навчальний семінар з організації стажування майстрів в/н, викладачів ПТНЗ України

      Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України "Про затвердження переліку професійно-технічних навчальних закладів для стажування майстрів виробничого навчання, педагогів професійного навчання та викладачів спеціальних предметів ПТНЗ" від 23.10.2014 №1199 до переліку професійно-технічних навчальних закладів, на базі яких може здійснюватись стажування, увійшли ПТНЗ Хмельницької області: ДНЗ "Подільський центр професійно-технічної освіти" з професій "Штукатур", "Маляр", "Лицювальник-плиточник"; Нетішинський професійний ліцей з професії "Електрогазозварник"; Хмельницький професійний ліцей електроніки з професії "Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування"; Вище художнє професійне училище № 19 смт Гриців з професії "Вишивальник" та Вище професійне училище № 25 м. Хмельницького професії "Агент з постачання".

    17 грудня 2014 р. у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області відбувся навчальний семінар з представниками ПТНЗ щодо організації стажування майстрів в/н, викладачів навчальних закладів України.До участі у навчальному семінарі були запрошені директори, бухгалтери, методисти та відповідальні особи ПТНЗ, працівники відділів підвищення кваліфікації та професійної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області.

     Л.І.Шевчук, директор НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області, відкрила навчальний семінар та зосередила увагу на проблемі опанування нових професійно-педагогічних компетенцій педагогами ПТНЗ як необхідній умові забезпечення якісної підготовки робітничих кадрів.

Заступник директора О.Л.Шамралюк презентувала систему підготовки та організації стажування майстрів в/н та викладачів спецпредметів на базі профільних ПТНЗ.
Учасники навчального семінару взяли активну участь в обговоренні питань організації стажування та отримали зразки планувальної та звітної документації за такою формою підвищення кваліфікації.

 

2019-04-18 17:19:50
Підведено підсумки обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя»

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 відзначається День охорони праці. Цьогоріч він проходитиме під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». В рамках заходів щодо відзначення Дня охорони праці, метою привертання учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти до виробничих небезпек і ризиків на сучасному виробництві, а також до наявних проблем у сфері охорони праці, в сучасних підходах до управління охороною праці, оцінки ризиків, формування превентивної культури охорони праці, свідомої позиції щодо важливості забезпечення здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя, відповідального ставлення учнів до життя та здоров’я, 16 квітня 2019р., відповідно до наказу директора Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 27.02.2019 № 79-од «Про організацію проведення обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя», відбулось підведення підсумків конкурсу.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області