Новини
2014-12-10 15:38:25
Спортивно-масова робота як один із чинників військово-патріотичного виховання учнівської молоді

           27 листопада 2014 року Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області спільнозХмельницьким обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України на базі Полонського професійного аграрного ліцею був проведений семінар-практикум викладачів фізичної культури ПТНЗ області на тему: «Комплексний підхід до організації та проведення спортивно-масової роботи як один із чинників військово-патріотичного виховання учнівської  молоді».

Відкрив семінар директор Полонського професійного аграрного ліцею М.Є. Лівшун, який презентував  навчальний заклад, ознайомивши з історією його розвитку і професіями, за якими ведеться підготовка робітничих кадрів.
Т.В.Бойко, заступник начальника Хмельницького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України розповіла про пріоритети розвитку фізичного виховання та  учнівського спорту згідно з Національною доктриною розвитку фізкультури і спорту. Також учасникам семінару були доведені вимоги щодо статистичної звітності з фізичної культури.
О.В.Шевчук, завідувач лабораторії виховної роботи НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області, проаналізувала організацію фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової  роботи в ПТНЗ відповідно до нормативів. Враховуючи політичну ситуацію в країні, особлива увага зверталась на зміст військово-патріотичного виховання в закладах профтехосвіти Хмельниччини. Згідно  зі змінами до Типового положення про атестацію педагогічних працівників викладачі були ознайомлені з вимогами атестації до керівників фізичного виховання та викладачів фізичної культури.

     Учасники семінару оглянули матеріально-технічну базу Полонського професійного аграрного ліцею та наприкінці семінару переглянули виховний захід до Дня Збройних Сил України  «Свято пісні та строю».

2019-04-22 15:09:19
Проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр» серед учнів ЗП(ПТ)О області

Відповідно до спільного плану роботи Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА та Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації у Хмельницькій області 18 квітня 2019 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр» серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти. Конкурс проводився на базі ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області