Новини
2014-12-02 12:00:25
Конкурс знавців української мови імені П. Яцика

27 листопада на базі ВПУ №11 м. Хмельницького відбувся ІІ етап XV Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П. Яцика. У ньому брали участь 58 учнів  професійно-технічних навчальних закладів Хмельниччини.
Учасники конкурсу продемонстрували свої знання української мови та вміння у написанні творів   на морально-етичні теми.
Високий рівень  знань  при виконанні конкурсних  завдань  показали учні ВПУ №4 м. Хмельницького, Шепетівського професійного ліцею, Кам’янець-Подільського професійного художнього ліцею та ДПТНЗ «Деражнянський професійний аграрний ліцей». Білик Світлана, учениця ІІ курсу Полонського професійного аграрного ліцею та Гінькова Оксана, учениця ІІІ курсу ДПТНЗ «Красилівського професійного ліцею» здобули І місце.

     Учні, які вибороли І місце, будуть брати участь у ІІІ етапі Міжнародного конкуру знавців української мови імені П. Яцика,  який відбудеться  19 грудня 2014 року в  м.Хмельницькому. 

2019-04-18 17:19:50
Підведено підсумки обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя»

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 відзначається День охорони праці. Цьогоріч він проходитиме під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». В рамках заходів щодо відзначення Дня охорони праці, метою привертання учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти до виробничих небезпек і ризиків на сучасному виробництві, а також до наявних проблем у сфері охорони праці, в сучасних підходах до управління охороною праці, оцінки ризиків, формування превентивної культури охорони праці, свідомої позиції щодо важливості забезпечення здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя, відповідального ставлення учнів до життя та здоров’я, 16 квітня 2019р., відповідно до наказу директора Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 27.02.2019 № 79-од «Про організацію проведення обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя», відбулось підведення підсумків конкурсу.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області