Новини
2014-12-02 12:00:25
Конкурс знавців української мови імені П. Яцика

27 листопада на базі ВПУ №11 м. Хмельницького відбувся ІІ етап XV Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П. Яцика. У ньому брали участь 58 учнів  професійно-технічних навчальних закладів Хмельниччини.
Учасники конкурсу продемонстрували свої знання української мови та вміння у написанні творів   на морально-етичні теми.
Високий рівень  знань  при виконанні конкурсних  завдань  показали учні ВПУ №4 м. Хмельницького, Шепетівського професійного ліцею, Кам’янець-Подільського професійного художнього ліцею та ДПТНЗ «Деражнянський професійний аграрний ліцей». Білик Світлана, учениця ІІ курсу Полонського професійного аграрного ліцею та Гінькова Оксана, учениця ІІІ курсу ДПТНЗ «Красилівського професійного ліцею» здобули І місце.

     Учні, які вибороли І місце, будуть брати участь у ІІІ етапі Міжнародного конкуру знавців української мови імені П. Яцика,  який відбудеться  19 грудня 2014 року в  м.Хмельницькому. 

2018-12-05 17:03:26
Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Для того, щоб зберегти рідне слово, донести його красу і велич до молодого покоління, спонукати юнаків і дівчат до вивчення багатств української мови, у 2010 році було започатковано Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області