Новини
2014-11-27 08:51:17
Формування гармонійно розвинутої особистості учня ПТНЗ на нестандартних уроках української літератури

           Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 25 листопада 2014 року на базі ДНЗ «Лісоводський професійний аграрний ліцей» в рамках засідання обласної фахової секції відбувся семінар-практикум викладачів української мови та літератури за темою «Використання нетрадиційних методів навчання на уроках української літератури».

В рамках роботи семінару заступник директора з виховної роботи ліцею Коцур Ж.М. провела літературно-публіцистичну акцію «Соціальний мікрофон».
Наступним етапом семінару було відвідування та аналіз відкритого уроку з української літератури на тему «Якщо хочеш бути щасливим – будь ним!» (Філософія миті щастя у творах українських письменників), який проводила викладач ДНЗ «Лісоводський професійний аграрний ліцей» Байзан О.М. Урок було проведено на високому методичному рівні з використанням інноваційних педагогічних технологій.
Викладач вищезгаданого ліцею Земляк Н.І. ознайомила присутніх з особливостями проведення нестандартних уроків. Методист відділу загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області  Борилюк М.Ф. ознайомила викладачів з новими вимогами участі учнів у ЗНО – 2015.
Заключним етапом став виступ викладачів української мови та літератури Кенца П.І. (ВПУ №4 м. Хмельницького) та Ковальчук З.С. (ДНЗ «Теофіпольський професійний промислово-аграрний ліцей») з проблеми «Патріотичне виховання на уроках української мови та літератури».

2019-02-19 09:46:28
Підвищення ефективності методичної роботи на рівні ЗП(ПТ)О як необхідна умова професійного розвитку педагога

Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 14 лютого 2019 року було проведено семінар в режимі он-лайн для заступників директорів з навчально-методичної роботи та методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з теми: «Підвищення ефективності методичної роботи на рівні ЗП(ПТ)О як необхідна умова професійного розвитку педагога».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області