Новини
2014-11-27 08:51:17
Формування гармонійно розвинутої особистості учня ПТНЗ на нестандартних уроках української літератури

           Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 25 листопада 2014 року на базі ДНЗ «Лісоводський професійний аграрний ліцей» в рамках засідання обласної фахової секції відбувся семінар-практикум викладачів української мови та літератури за темою «Використання нетрадиційних методів навчання на уроках української літератури».

В рамках роботи семінару заступник директора з виховної роботи ліцею Коцур Ж.М. провела літературно-публіцистичну акцію «Соціальний мікрофон».
Наступним етапом семінару було відвідування та аналіз відкритого уроку з української літератури на тему «Якщо хочеш бути щасливим – будь ним!» (Філософія миті щастя у творах українських письменників), який проводила викладач ДНЗ «Лісоводський професійний аграрний ліцей» Байзан О.М. Урок було проведено на високому методичному рівні з використанням інноваційних педагогічних технологій.
Викладач вищезгаданого ліцею Земляк Н.І. ознайомила присутніх з особливостями проведення нестандартних уроків. Методист відділу загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області  Борилюк М.Ф. ознайомила викладачів з новими вимогами участі учнів у ЗНО – 2015.
Заключним етапом став виступ викладачів української мови та літератури Кенца П.І. (ВПУ №4 м. Хмельницького) та Ковальчук З.С. (ДНЗ «Теофіпольський професійний промислово-аграрний ліцей») з проблеми «Патріотичне виховання на уроках української мови та літератури».

2020-09-17 17:13:52
Спільне засідання фахових секцій керівників ЗП(ПТ)О Хмельниччини

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 17 вересня 2020 року в режимі он-лайн проведено спільне засідання фахових секцій директорів, заступників директорів з навчально-виробничої роботи, методистів ЗП(ПТ)О з питання «Особливості організації освітнього процесу в ЗП(ПТ)О Хмельницької області у 2020-2021 навчальному році в умовах пандемії». У засіданні взяли участь представники Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області