Новини
2014-11-27 08:51:17
Формування гармонійно розвинутої особистості учня ПТНЗ на нестандартних уроках української літератури

           Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 25 листопада 2014 року на базі ДНЗ «Лісоводський професійний аграрний ліцей» в рамках засідання обласної фахової секції відбувся семінар-практикум викладачів української мови та літератури за темою «Використання нетрадиційних методів навчання на уроках української літератури».

В рамках роботи семінару заступник директора з виховної роботи ліцею Коцур Ж.М. провела літературно-публіцистичну акцію «Соціальний мікрофон».
Наступним етапом семінару було відвідування та аналіз відкритого уроку з української літератури на тему «Якщо хочеш бути щасливим – будь ним!» (Філософія миті щастя у творах українських письменників), який проводила викладач ДНЗ «Лісоводський професійний аграрний ліцей» Байзан О.М. Урок було проведено на високому методичному рівні з використанням інноваційних педагогічних технологій.
Викладач вищезгаданого ліцею Земляк Н.І. ознайомила присутніх з особливостями проведення нестандартних уроків. Методист відділу загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області  Борилюк М.Ф. ознайомила викладачів з новими вимогами участі учнів у ЗНО – 2015.
Заключним етапом став виступ викладачів української мови та літератури Кенца П.І. (ВПУ №4 м. Хмельницького) та Ковальчук З.С. (ДНЗ «Теофіпольський професійний промислово-аграрний ліцей») з проблеми «Патріотичне виховання на уроках української мови та літератури».

2019-04-18 17:19:50
Підведено підсумки обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя»

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 відзначається День охорони праці. Цьогоріч він проходитиме під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». В рамках заходів щодо відзначення Дня охорони праці, метою привертання учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти до виробничих небезпек і ризиків на сучасному виробництві, а також до наявних проблем у сфері охорони праці, в сучасних підходах до управління охороною праці, оцінки ризиків, формування превентивної культури охорони праці, свідомої позиції щодо важливості забезпечення здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя, відповідального ставлення учнів до життя та здоров’я, 16 квітня 2019р., відповідно до наказу директора Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 27.02.2019 № 79-од «Про організацію проведення обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя», відбулось підведення підсумків конкурсу.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області