Новини
2014-11-26 16:46:02
Шоста Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2015»

12–14 березня 2015 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13) відбудеться головна подія освітньої галузі України - Шоста Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти – 2015".
Організатори: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Компанія "Виставковий Світ" (лист МОН України №1/9-515 від 07.10.2014).
Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці "Сучасні заклади освіти" з 2010 року офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку міжнародних виставок, що проводяться в Україні.
Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти" за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю науково-практичної та ділової програми з найбільш важливих та актуальних питань галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів визнана найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні.
До участі у виставці запрошуються навчальні заклади та наукові установи України, закордонні навчальні заклади, агенції освіти за кордоном, регіональні і муніципальні органи управління освітою, наукові та навчально-методичні центри, асоціації, фонди, виробники і дистриб’ютори засобів навчання, програм, проектів та рішень для освіти, видавництва.
В програмі виставки:
- Презентація закладів освіти України, закордонних навчальних закладів та міжнародних представництв.
- Презентація досвіду співпраці з закордонними освітніми закладами, практики реалізації спільних освітніх і науково-технічних проектів.
- Презентація наукової та науково-технічної діяльності закладів освіти і наукових установ.
- Демонстрація електронних навчально-методичних комплексів, рейтингових систем, меблів, обладнання, продуктів, програм та рішень для системи освіти.
- Науково-практичні конференції, семінари, презентації, майстер-класи.
- Конкурси для навчальних закладів, підприємств, школярів та студентів.
- Вступна кампанія 2015 року в Україні та за кордоном.
 
 
 
Для учасників виставки відбудуться (крім заочної участі):
- Рейтинговий виставковий конкурс для вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації та установ післядипломної освіти: Гран-Прі "Лідер вищої освіти України", Гран-Прі "Лідер післядипломної освіти України", "Лідер міжнародної діяльності", "Лідер наукової та науково-технічної діяльності".
- Рейтинговий виставковий конкурс для закладів професійно-технічної освіти: Гран-Прі "Лідер професійно-технічної освіти України".
- Відзначення вищих навчальних закладів – учасників міжнародних рейтингів відповідними Сертифікатами.
- Конкурс з тематичних номінацій для закладів освіти та підприємств з нагородженням золотими, срібними і бронзовими медалями.
 
 

Для отримання більш детальної інформації звертайтесь в ОРГКОМІТЕТ:

вул. П. Лумумби, 4/6, корпус В, оф. 1107, м. Київ, 01042, Україна

Тел./факс: +38 044498-42-04, 498-42-05, 498-42-06, 498-42-07

Тел.моб.: +38067656-51-89

E-mail: expo@vsvit.com.ua

http://www.vsosvita.com.ua

 

 

2018-12-11 15:51:26
Конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

Учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти Хмельниччини взяли участь у ІІ етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика, метою якого є сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу, розвитку творчого потенціалу, підвищення рівня мовної освіти в Україні та за її межами. Конкурс відбувся 10 грудня 2018 року на базі ДНЗ «Вище професійне училище №11 м. Хмельницького», в якому взяли участь 22 учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області