Новини
2014-11-24 11:09:23
ПРОФТЕХОСВІТЯНИ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ ВИВЧАЮТЬ ВПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ПЕДАГОГІЧНИХ І ВИРОБНИЧИХ ТЕХНОЛОГІЙ ПРИ ПІДГОТОВЦІ КВАЛІФІКОВАНИХ ФАХІВЦІВ З ПРОФЕСІЇ «АДМІНІСТРАТОР»

      Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної  освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 20 листопада 2014 року на базі Ярмолинецького професійного ліцею відбулось чергове засідання обласної фахової секції інженерно-педагогічних працівників професій «Адміністратор», «Діловод», «Секретар керівника»  з теми «Впровадження інноваційних педагогічних та виробничих технологій у підготовку кваліфікованих робітників».

Координатор секції – методист відділу професійної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області О.М. Чуйкова.
У роботі семінару  взяли участь директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти  та підвищення  кваліфікації інженерно-педагогічних  працівників у Хмельницькій області Шевчук Л.І., а також соціальний партнер навчального закладу – керуючий Ярмолинецького відділення Хмельницької філії публічного акціонерного товариства - комерційного банку «Приватбанк»               П.Л. Бердула.
Метою засідання було вивчення шляхів впровадження в навчальний процес інноваційних педагогічних і виробничих технологій.
Директор Ярмолинецького професійного ліцею В.М.Мельник презентував систему роботи навчального закладу  щодо професійної підготовки кваліфікованих робітників та ознайомив з особливостями навчально-виробничого процесу.Методист навчального закладу  Г.І. Мельниквідмітила, що впровадження інноваційних педагогічних технологій в навчально-виробничий процес є  одним  із пріоритетних напрямів роботи навчального закладу.
Учасники мали змогу відвідати й проаналізували відкритий урок виробничого навчання із застосуванням інтерактивних методів навчання та інформаційно-комунікаційних технологій, який був проведений  висококваліфікованими педагогічними працівниками навчального закладу.       Також в рамках засідання відбувся інтегрований урок - рольова грана тему «Співбесіда при прийомі на роботу та оформлення необхідних для цього кадрово-контрактних документів».
Варто відмітити активну участь соціального партнера – керуючого Ярмолинецького відділення Хмельницької філії публічного акціонерного товариства - комерційного банку «Приватбанк»   П.Л. Бердули – у створенні реальних ситуацій, які можуть виникнути при працевлаштуванні сьогоднішніх учнів ПТНЗ, а завтрашніх активних учасників ринку праці.
Після відвідування відкритих уроків учасники обмінялися досвідом роботи з питань удосконалення уроків професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовок із застосуванням  новітніх педагогічних технологій та відмітили, що використання інновацій сприяє індивідуалізації навчання, підвищенню мотивації та пізнавальної активності учнів на уроках та забезпечує підвищення ефективності навчання.
При підбитті підсумків секційного засідання були вироблені методичні рекомендації:
1. Впроваджувати в навчально-виробничий процес ПТНЗ області досвід роботи педагогів Ярмолинецького професійного ліцею щодо використання в навчально-виробничому процесі інноваційних педагогічних технологій.
2. Активізувати роботу  інженерно-педагогічних працівників області щодо створення та оновлення комплексно-методичного забезпечення професій відповідно  до вимог ДСПТО.
За результатами проведеного засідання фахової секції педагогам - учасникам засідання буде видано сертифікати про короткотермінове підвищення кваліфікації.

       Присутні відзначили високий рівень заходу, висловили подяку його організаторам та ініціювали проведення наступних зустрічей.

2020-01-27 10:21:53
Сучасні методи профорієнтації у роботі психологічної служби ЗП(ПТ)О

Питанню впровадження сучасних методів профорієнтаційної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти був присвячений обласний семінар працівників психологічних служб, який відбувся 23 січня 2020 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області під керівництвом Наталії Сиско, завідувача лабораторії НМЦ ПТО ПК, кан.психол.наук.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області