Новини
2014-11-24 11:09:23
ПРОФТЕХОСВІТЯНИ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ ВИВЧАЮТЬ ВПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ПЕДАГОГІЧНИХ І ВИРОБНИЧИХ ТЕХНОЛОГІЙ ПРИ ПІДГОТОВЦІ КВАЛІФІКОВАНИХ ФАХІВЦІВ З ПРОФЕСІЇ «АДМІНІСТРАТОР»

      Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної  освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 20 листопада 2014 року на базі Ярмолинецького професійного ліцею відбулось чергове засідання обласної фахової секції інженерно-педагогічних працівників професій «Адміністратор», «Діловод», «Секретар керівника»  з теми «Впровадження інноваційних педагогічних та виробничих технологій у підготовку кваліфікованих робітників».

Координатор секції – методист відділу професійної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області О.М. Чуйкова.
У роботі семінару  взяли участь директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти  та підвищення  кваліфікації інженерно-педагогічних  працівників у Хмельницькій області Шевчук Л.І., а також соціальний партнер навчального закладу – керуючий Ярмолинецького відділення Хмельницької філії публічного акціонерного товариства - комерційного банку «Приватбанк»               П.Л. Бердула.
Метою засідання було вивчення шляхів впровадження в навчальний процес інноваційних педагогічних і виробничих технологій.
Директор Ярмолинецького професійного ліцею В.М.Мельник презентував систему роботи навчального закладу  щодо професійної підготовки кваліфікованих робітників та ознайомив з особливостями навчально-виробничого процесу.Методист навчального закладу  Г.І. Мельниквідмітила, що впровадження інноваційних педагогічних технологій в навчально-виробничий процес є  одним  із пріоритетних напрямів роботи навчального закладу.
Учасники мали змогу відвідати й проаналізували відкритий урок виробничого навчання із застосуванням інтерактивних методів навчання та інформаційно-комунікаційних технологій, який був проведений  висококваліфікованими педагогічними працівниками навчального закладу.       Також в рамках засідання відбувся інтегрований урок - рольова грана тему «Співбесіда при прийомі на роботу та оформлення необхідних для цього кадрово-контрактних документів».
Варто відмітити активну участь соціального партнера – керуючого Ярмолинецького відділення Хмельницької філії публічного акціонерного товариства - комерційного банку «Приватбанк»   П.Л. Бердули – у створенні реальних ситуацій, які можуть виникнути при працевлаштуванні сьогоднішніх учнів ПТНЗ, а завтрашніх активних учасників ринку праці.
Після відвідування відкритих уроків учасники обмінялися досвідом роботи з питань удосконалення уроків професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовок із застосуванням  новітніх педагогічних технологій та відмітили, що використання інновацій сприяє індивідуалізації навчання, підвищенню мотивації та пізнавальної активності учнів на уроках та забезпечує підвищення ефективності навчання.
При підбитті підсумків секційного засідання були вироблені методичні рекомендації:
1. Впроваджувати в навчально-виробничий процес ПТНЗ області досвід роботи педагогів Ярмолинецького професійного ліцею щодо використання в навчально-виробничому процесі інноваційних педагогічних технологій.
2. Активізувати роботу  інженерно-педагогічних працівників області щодо створення та оновлення комплексно-методичного забезпечення професій відповідно  до вимог ДСПТО.
За результатами проведеного засідання фахової секції педагогам - учасникам засідання буде видано сертифікати про короткотермінове підвищення кваліфікації.

       Присутні відзначили високий рівень заходу, висловили подяку його організаторам та ініціювали проведення наступних зустрічей.

2019-04-18 17:19:50
Підведено підсумки обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя»

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 відзначається День охорони праці. Цьогоріч він проходитиме під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». В рамках заходів щодо відзначення Дня охорони праці, метою привертання учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти до виробничих небезпек і ризиків на сучасному виробництві, а також до наявних проблем у сфері охорони праці, в сучасних підходах до управління охороною праці, оцінки ризиків, формування превентивної культури охорони праці, свідомої позиції щодо важливості забезпечення здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя, відповідального ставлення учнів до життя та здоров’я, 16 квітня 2019р., відповідно до наказу директора Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 27.02.2019 № 79-од «Про організацію проведення обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя», відбулось підведення підсумків конкурсу.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області