Новини
2014-11-12 17:00:40
ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ ФАХОВОЇ СЕКЦІЇ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРЮВАЛЬНИХ ПРОФЕСІЙ ПТНЗ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 30 жовтня 2014 року  на базі  НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області в рамках роботи обласної фахової секції ІПП електрогазозварювальних професій   відбувся вебінар на тему  «Впровадження інноваційних педагогічних та виробничих технологій при підготовці електрогазозварників».  Координатор секції – методист відділу професійної підготовки Півторацька Н.В.
У засіданні фахової секції взяли участь 23 інженерно-педагогічних працівники з 11 ПТНЗ області, в яких здійснюється підготовка кваліфікованих робітників із електрогазозварювальних професій.
Н.О. Ніжнік, директор ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей», презентувала систему роботи навчального закладу з питань впровадження інноваційних педагогічних та виробничих технологій в навчальний процес. Учасники вебінару переглянули відеофрагменти уроку спецтехнології на тему «Дефекти зварних швів»  (Якимович В. Л., викладач спецдисциплін ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей») та уроку   виробничого навчання на тему «Зварювання стикових та кутових швів у нижньому положенні»       (Свінціцький О. Б., майстер в/н ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей»).
Також в ході роботи вебінару учасникам був представлений майстер-клас зі зварювання металевих пластин у нижньому положенні         (Свінціцький О. Б., майстер в/н ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей»)
При підбитті підсумків секційного засідання були вироблені такі  рекомендації для ПТНЗ області:
1. Впроваджувати в навчально-виробничий процес досвід   роботи   майстрів    виробничого   навчання та викладачів ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей» щодо застосування інноваційних педагогічних та виробничих технологій при підготовці електрогазозварників.
2. Активізувати роботу  методичних комісій щодо створення та оновлення комплексно-методичного забезпечення електрогазозварювальних  професій відповідно  до вимог ДСПТО.

 

2018-12-11 15:51:26
Конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

Учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти Хмельниччини взяли участь у ІІ етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика, метою якого є сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу, розвитку творчого потенціалу, підвищення рівня мовної освіти в Україні та за її межами. Конкурс відбувся 10 грудня 2018 року на базі ДНЗ «Вище професійне училище №11 м. Хмельницького», в якому взяли участь 22 учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області