Новини
2014-11-04 08:32:53
ІННОВАЦІЙНИЙ ПІДХІД ДО ВИВЧЕННЯ ЕКОНОМІКИ У ПТНЗ

         Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 31 жовтня 2014 року  в рамках роботи обласної фахової секції викладачів економічних дисциплін ПТНЗ відбувся семінар на тему  «Впровадження інноваційних педагогічних технологій при проведенні уроків з предметів «Економіка» та «Основи галузевої економіки та підприємництва» (з досвіду роботи викладача ДПТНЗ «Кам’янець-Подільське ВПУ» Дранічнікової В.А.).
     Семінар відкрила координатор секції – методист відділу професійної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області О.М. Чуйкова, яка акцентувала увагу на перевагах використання сучасних інноваційних освітніх систем під час проведення уроків з предметів «Економіка» та «Основи галузевої економіки і підприємництва», на підвищенні рівня якості знань учнів та їх мотивації до навчання на тих уроках, де застосовується кооперативна модель навчання.

Досвідом роботи з розвитку професійних навичок учнів шляхом застосування сучасних педагогічних технологій на уроках теоретичного навчання поділилась викладач предмета «Економіка» Дранічнікова Вікторія Анатоліївна, яка зазначила, що в умовах ринкової економіки головним завданням професійно-технічної освіти є якісна професійна підготовка кваліфікованих робітників, що забезпечується впровадженням інноваційних технологій навчання та застосуванням сучасних педагогічних технологій у професійну підготовку робітничих кадрів. Досягти цієї мети найбільш ефективно можна, застосувавши такі методи навчання, які активізують учня.

У практичній частині вебінару учасники змогли переглянути відеофрагмент уроку з предмета «Економіка» з теми «Виробництво та продукт виробничої діяльності».
     Усім учасникам було надано доступ до матеріалів семінару (відеозаписів виступів, презентацій), які можуть бути використані ними в практичній роботі. По завершенню вебінару педагоги отримали практичне завдання щодо створення засобів навчання: викладачам економіки необхідно розробити задачі з професійним спрямуванням для усіх професій, з яких здійснюється підготовка у ПТНЗ, а викладачам галузевої економіки та основ підприємництва створити методичні розробки уроків до тем предмета.  

2020-01-27 10:21:53
Сучасні методи профорієнтації у роботі психологічної служби ЗП(ПТ)О

Питанню впровадження сучасних методів профорієнтаційної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти був присвячений обласний семінар працівників психологічних служб, який відбувся 23 січня 2020 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області під керівництвом Наталії Сиско, завідувача лабораторії НМЦ ПТО ПК, кан.психол.наук.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області