Новини
2014-11-04 08:32:53
ІННОВАЦІЙНИЙ ПІДХІД ДО ВИВЧЕННЯ ЕКОНОМІКИ У ПТНЗ

         Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 31 жовтня 2014 року  в рамках роботи обласної фахової секції викладачів економічних дисциплін ПТНЗ відбувся семінар на тему  «Впровадження інноваційних педагогічних технологій при проведенні уроків з предметів «Економіка» та «Основи галузевої економіки та підприємництва» (з досвіду роботи викладача ДПТНЗ «Кам’янець-Подільське ВПУ» Дранічнікової В.А.).
     Семінар відкрила координатор секції – методист відділу професійної підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області О.М. Чуйкова, яка акцентувала увагу на перевагах використання сучасних інноваційних освітніх систем під час проведення уроків з предметів «Економіка» та «Основи галузевої економіки і підприємництва», на підвищенні рівня якості знань учнів та їх мотивації до навчання на тих уроках, де застосовується кооперативна модель навчання.

Досвідом роботи з розвитку професійних навичок учнів шляхом застосування сучасних педагогічних технологій на уроках теоретичного навчання поділилась викладач предмета «Економіка» Дранічнікова Вікторія Анатоліївна, яка зазначила, що в умовах ринкової економіки головним завданням професійно-технічної освіти є якісна професійна підготовка кваліфікованих робітників, що забезпечується впровадженням інноваційних технологій навчання та застосуванням сучасних педагогічних технологій у професійну підготовку робітничих кадрів. Досягти цієї мети найбільш ефективно можна, застосувавши такі методи навчання, які активізують учня.

У практичній частині вебінару учасники змогли переглянути відеофрагмент уроку з предмета «Економіка» з теми «Виробництво та продукт виробничої діяльності».
     Усім учасникам було надано доступ до матеріалів семінару (відеозаписів виступів, презентацій), які можуть бути використані ними в практичній роботі. По завершенню вебінару педагоги отримали практичне завдання щодо створення засобів навчання: викладачам економіки необхідно розробити задачі з професійним спрямуванням для усіх професій, з яких здійснюється підготовка у ПТНЗ, а викладачам галузевої економіки та основ підприємництва створити методичні розробки уроків до тем предмета.  

2019-04-18 17:19:50
Підведено підсумки обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя»

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 відзначається День охорони праці. Цьогоріч він проходитиме під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». В рамках заходів щодо відзначення Дня охорони праці, метою привертання учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти до виробничих небезпек і ризиків на сучасному виробництві, а також до наявних проблем у сфері охорони праці, в сучасних підходах до управління охороною праці, оцінки ризиків, формування превентивної культури охорони праці, свідомої позиції щодо важливості забезпечення здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя, відповідального ставлення учнів до життя та здоров’я, 16 квітня 2019р., відповідно до наказу директора Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 27.02.2019 № 79-од «Про організацію проведення обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя», відбулось підведення підсумків конкурсу.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області