Новини
2014-11-03 08:41:53
ВИКЛАДАННЮ ФІЗИКИ У ПТНЗ – ІННОВАЦІЙНИЙ ПІДХІД

       Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 30 жовтня 2014 року  на базі  НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області в рамках роботи обласної фахової секції викладачів фізики  ПТНЗ відбувся семінар-практикум на тему  «Інноваційні підходи до викладання фізики у ПТНЗ»  (в режимі он-лайн).

У роботі секції брали участь 25 педагогів області. Свій досвід роботи з цієї проблеми презентували викладачі ПТНЗ. Ними були представлені презентації, відеоматеріали, фрагменти уроків тощо.
Свій досвід з використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках фізики представили А.Ф.Шелан (викладач ДНЗ "Теофіпольський професійний аграрно-промисловий ліцей"),  І.Р.Савельєва (викладач ДПТНЗ «Кам’янець-Подільське вище професійне училище»), О.Ф.Склонна (викладач ДПТНЗ «Красилівський професійний ліцей»). Учасники семінару переглянули відкритий урок на тему «Рівномірний рух по колу» з використанням інформаційно-комунікаційних технологій навчання (викладач І.Р.Савельєва).
Реалізацію міжпредметних зв´язків і професійної спрямованості на уроках фізики продемонструвала викладач Кам'янець-Подільського професійного художнього  ліцею В.І.Мариніна. Нею був презентований навчально-методичний посібник «Розв’язування задач професійного  змісту з  фізики».
Досвідом з організації самостійної роботи учнів на уроках фізики поділилася викладач  ДНЗ «Хмельницький центр ПТО сфери послуг» В.В.Куліковська. Нею була презентована авторська методична розробка «Робочий зошит з фізики» .
Також у рамках роботи семінару своїм досвідом роботи з проблеми  «Організація позакласної роботи з фізики» обмінялися викладачі ВПУ №25 м.Хмельницького Т.Г. Мар’янич, Н.В. Савчук. Учасники семінару переглянули відкритий виховний захід з фізики «Трохи про любов до науки».
Заввідділу загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Т.М.Сидоренко обговорила вимоги щодо викладання фізики у ПТНЗ, план роботи секції на поточний навчальний рік.

2019-04-22 15:09:19
Проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр» серед учнів ЗП(ПТ)О області

Відповідно до спільного плану роботи Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА та Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації у Хмельницькій області 18 квітня 2019 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр» серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти. Конкурс проводився на базі ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області