Новини
2014-10-27 12:54:22
ПРОФТЕХОСВІТЯНИ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ В РАМКАХ ПРОЕКТУ TWINNING ОПАНОВУЮТЬ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД ЗМІН І ЛІДЕРСЬКОГО ПІДХОДУ В УПРАВЛІННІ

         З січня 2013 року Міністерство освіти і науки України розпочало реалізацію проекту Twinning «Модернізація законодавчих стандартів і принципів освіти та навчання відповідно до політики Європейського Союзу щодо навчання впродовж життя».
   Загальною метою проекту визначено сприяння реформуванню системи освіти відповідно до європейської політики навчання впродовж життя. Проект спрямований на зміцнення потенціалу Міністерства освіти і науки України в ефективному застосуванні Національної Рамки Кваліфікацій та розвитку елементів забезпечення якості з метою гарантування найвищої якості у галузі професійно-технічної освіти та навчання відповідно до європейських стандартів.
   У рамках реалізації першого Компонента Проекту Twinning «Модернізація законодавчих стандартів і принципів освіти та навчання відповідно до політики Європейського Союзу щодо навчання впродовж життя»  21-23 жовтня 2014 року на базі ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг» відбувся навчальний семінар для директорів ПТНЗ на тему «Європейський досвід змін та лідерського підходу в управлінні; два світи та розвиток компетентностей на базі ПТНЗ».
    У роботі семінару взяли участь працівники управління професійної освіти та ресурсного забезпечення департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації, Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області та директори ПТНЗ.
   Тренер навчального семінару Ганс Йорген Кнудсен, викладач Університетського коледжу Метрополітен (Копенгаген), ознайомив учасників семінару з європейськими тенденціями щодо організації співпраці з підприємствами, управлінням і лідерськими підходами у педагогіці.

Учасники семінару, працюючи у малих групах, створювали модель сучасного професійно-технічного навчального закладу та визначали користь лідерського підходу та організаційних змін.
      На другий день роботи навчального семінару Ганс Йорген Кнудсен розкривав питання сфери освіти та праці, поняття «компетентність» та компетентнісні вимоги до педагогів ПТНЗ.
    На третій день роботи учасники семінару обмінювались знаннями щодо розвитку компетентностей педагогів, проводили самооцінювання  власної ролі у команді за методикою Белбіна. Також учасники мали змогу переглянути відео, які демонструють організацію навчального процесу у закладах професійної освіти Данії.  

Ганс Йорген Кнудсен ознайомився з навчально-матеріальною базою ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг».
      Після підбиття підсумків роботи навчального семінару Ганс Йорген Кнудсен  вручив учасникам сертифікати.

2020-02-27 16:10:59
Забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у ЗП(ПТ)О

Питанню забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у закладі професійної (професійно-технічної) освіти був присвячений обласний вебінар працівників психологічних служб, який відбувся 27 лютого 2020 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області під керівництвом Наталії Сиско, завідувача лабораторії НМЦ ПТО ПК, кан.психол.наук.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області