Новини
2014-10-16 10:25:39
ТРЕНІНГ «ПЕРША ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА ДІТЯМ У КРИЗОВИХ СИТУАЦІЯХ»

    В умовах надзвичайних ситуацій або відразу після кризової події перша психологічна допомога є надзвичайно актуальною. Розуміння особливостей реагування та реальних потреб дітей, які зазнали лиха, допоможе надати ефективну допомогу, а також сприяти позитивним змінам у їхньому житті.
    Завідувач відділу ПК ДЕР Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Наталія Миколаївна Сиско за сприяння Жіночого консорціуму України та міжнародної організації з захисту дітей Save the Children презентувала для практичних психологів і соціальних педагогів професійно-технічних навчальних закладів Хмельницької області тренінг на тему "Перша психологічна допомога дітям у кризових ситуаціях".

     Жіночий консорціум України – це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.
    Міжнародна організація з захисту дітей Save the Children працює більш ніж у 120 країнах світу. Пріоритетні стратегічні теми організації – це чотири Глобальні ініціативи: здоров’я та харчування, охорона дитинства, освіта та забезпечення дотримання прав дитини.
    Метою тренінгу було надати інформацію та сформувати у практичних психологів і соціальних педагогів навички з надання учням ПТНЗ першої психологічної допомоги.
    На тренінгу розглядались питання: що таке"перша психологічна допомога дітям", реакції учнів, педагогічних працівників і батьків на стресові події, методи виявлення дітей, які потребують першої психологічної допомоги, та принципи надання такої допомоги. Фахівці психологічних служб ПТНЗ опрацьовували практику надання першої психологічної допомоги.

За результатами тренінгу практичним психологам і соціальним педагогам рекомендовано провести аналогічне заняття із педагогічними працівниками ПТНЗ.

2019-04-18 17:19:50
Підведено підсумки обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя»

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 відзначається День охорони праці. Цьогоріч він проходитиме під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». В рамках заходів щодо відзначення Дня охорони праці, метою привертання учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти до виробничих небезпек і ризиків на сучасному виробництві, а також до наявних проблем у сфері охорони праці, в сучасних підходах до управління охороною праці, оцінки ризиків, формування превентивної культури охорони праці, свідомої позиції щодо важливості забезпечення здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя, відповідального ставлення учнів до життя та здоров’я, 16 квітня 2019р., відповідно до наказу директора Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 27.02.2019 № 79-од «Про організацію проведення обласного конкурсу проектів з предмета «Охорона праці» «Охорона праці на захисті життя», відбулось підведення підсумків конкурсу.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області