Новини
2014-10-16 10:25:39
ТРЕНІНГ «ПЕРША ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА ДІТЯМ У КРИЗОВИХ СИТУАЦІЯХ»

    В умовах надзвичайних ситуацій або відразу після кризової події перша психологічна допомога є надзвичайно актуальною. Розуміння особливостей реагування та реальних потреб дітей, які зазнали лиха, допоможе надати ефективну допомогу, а також сприяти позитивним змінам у їхньому житті.
    Завідувач відділу ПК ДЕР Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Наталія Миколаївна Сиско за сприяння Жіночого консорціуму України та міжнародної організації з захисту дітей Save the Children презентувала для практичних психологів і соціальних педагогів професійно-технічних навчальних закладів Хмельницької області тренінг на тему "Перша психологічна допомога дітям у кризових ситуаціях".

     Жіночий консорціум України – це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.
    Міжнародна організація з захисту дітей Save the Children працює більш ніж у 120 країнах світу. Пріоритетні стратегічні теми організації – це чотири Глобальні ініціативи: здоров’я та харчування, охорона дитинства, освіта та забезпечення дотримання прав дитини.
    Метою тренінгу було надати інформацію та сформувати у практичних психологів і соціальних педагогів навички з надання учням ПТНЗ першої психологічної допомоги.
    На тренінгу розглядались питання: що таке"перша психологічна допомога дітям", реакції учнів, педагогічних працівників і батьків на стресові події, методи виявлення дітей, які потребують першої психологічної допомоги, та принципи надання такої допомоги. Фахівці психологічних служб ПТНЗ опрацьовували практику надання першої психологічної допомоги.

За результатами тренінгу практичним психологам і соціальним педагогам рекомендовано провести аналогічне заняття із педагогічними працівниками ПТНЗ.

2020-02-27 16:10:59
Забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у ЗП(ПТ)О

Питанню забезпечення соціально-психологічного супроводу дітей-сиріт під час навчання у закладі професійної (професійно-технічної) освіти був присвячений обласний вебінар працівників психологічних служб, який відбувся 27 лютого 2020 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області під керівництвом Наталії Сиско, завідувача лабораторії НМЦ ПТО ПК, кан.психол.наук.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області