Новини
2014-09-29 10:21:34
Голова ОДА провів виїзний прийом громадян на Деражнянщині

      25 вересня, голова облдержадміністрації Леонід Іванович Прус провів виїзний прийом громадян у Деражнянському районі.
    Охочих звернутися до голови за вирішенням своїх проблем виявилося чимало. На прийом громадян прийшли 17 осіб. Жоден з них не залишився не вислуханим та не почутим.
    Клопотання мешканців Деражнянщини стосувалися, зокрема, земельних відносин, ремонту доріг, медикаментозного забезпечення та надання матеріальної допомоги.
     Крім того, з проханням допомогти у вирішенні соціальних та матеріальних проблем до очільника області звернулися громадяни, які були вимушені пересилитися із зони проведення антитерористичної операції. Леонід Іванович наголосив на важливості розв’язання проблем вимушених переселенців із тимчасово окупованих територій та зон проведення АТО: «Оперативне вирішення проблем вимушених переселенців, таких як забезпечення тимчасовим житлом, працевлаштування, вирішення проблем соціального характеру, проведення психологічної адаптації є персональною відповідальністю кожного губернатора».
     На прийом до губернатора прийшов педагогічний колектив Волоської ЗОШ І-ІІІ ступенів та батьки учнів школи. Громадяни скаржилися на невиконання директором школи своїх обов’язків. Леонід Іванович запевнив, що буде створено комісію, яка перевірить компетенцію директора Волоської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Також, це питання буде поставлено під особистий контроль очільника Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Олега Івановича Фасолі. 
     Всі питання були розглянуті відповідно до норм чинного законодавства та із залученням відповідних фахівців. 
    Під час візиту у Деражнянський район, Леонід Іванович завітав до Деражнянського професійного аграрного ліцею.
     Керівництво та колектив ліцею провели екскурсію класами навчального закладу та ознайомили із наявною сільськогосподарською технікою.
   Наприкінці поїздки губернатор відвідав Копачівське Сільськогосподарське ТОВ ім. Т.Шевченка. Підприємство по праву вважається кращим у районі. Господарство займається розведенням великої рогатої худоби м'ясних і молочних порід, вирощуванням зернових, технічних та кормових культур. Не забувають співробітники СТОВ ім. Шевченко і про потреби села, виділяючи кошти на благоустрій території, ремонт місцевої школи та клубу, матеріальну підтримку ветеранів і пенсіонерів та військовозобов’язаних, які захищають цілісність нашої держави в зоні АТО.

2020-09-24 16:42:26
Особливості організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О

Виховна робота є однією з важливих ланок освітнього процесу закладів професійної (професійно-технічної) освіти. А тому не можна окремо виділити навчання, а окремо - виховання. Обидва ці процеси поєднуються і доповнюють один одного. Виховна робота вимагає творчості викладач, терпіння, великого життєвого досвіду і мудрості, безмежної любові і поваги до учнів.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області