Новини
2014-09-29 10:21:34
Голова ОДА провів виїзний прийом громадян на Деражнянщині

      25 вересня, голова облдержадміністрації Леонід Іванович Прус провів виїзний прийом громадян у Деражнянському районі.
    Охочих звернутися до голови за вирішенням своїх проблем виявилося чимало. На прийом громадян прийшли 17 осіб. Жоден з них не залишився не вислуханим та не почутим.
    Клопотання мешканців Деражнянщини стосувалися, зокрема, земельних відносин, ремонту доріг, медикаментозного забезпечення та надання матеріальної допомоги.
     Крім того, з проханням допомогти у вирішенні соціальних та матеріальних проблем до очільника області звернулися громадяни, які були вимушені пересилитися із зони проведення антитерористичної операції. Леонід Іванович наголосив на важливості розв’язання проблем вимушених переселенців із тимчасово окупованих територій та зон проведення АТО: «Оперативне вирішення проблем вимушених переселенців, таких як забезпечення тимчасовим житлом, працевлаштування, вирішення проблем соціального характеру, проведення психологічної адаптації є персональною відповідальністю кожного губернатора».
     На прийом до губернатора прийшов педагогічний колектив Волоської ЗОШ І-ІІІ ступенів та батьки учнів школи. Громадяни скаржилися на невиконання директором школи своїх обов’язків. Леонід Іванович запевнив, що буде створено комісію, яка перевірить компетенцію директора Волоської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Також, це питання буде поставлено під особистий контроль очільника Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Олега Івановича Фасолі. 
     Всі питання були розглянуті відповідно до норм чинного законодавства та із залученням відповідних фахівців. 
    Під час візиту у Деражнянський район, Леонід Іванович завітав до Деражнянського професійного аграрного ліцею.
     Керівництво та колектив ліцею провели екскурсію класами навчального закладу та ознайомили із наявною сільськогосподарською технікою.
   Наприкінці поїздки губернатор відвідав Копачівське Сільськогосподарське ТОВ ім. Т.Шевченка. Підприємство по праву вважається кращим у районі. Господарство займається розведенням великої рогатої худоби м'ясних і молочних порід, вирощуванням зернових, технічних та кормових культур. Не забувають співробітники СТОВ ім. Шевченко і про потреби села, виділяючи кошти на благоустрій території, ремонт місцевої школи та клубу, матеріальну підтримку ветеранів і пенсіонерів та військовозобов’язаних, які захищають цілісність нашої держави в зоні АТО.

2020-01-27 10:21:53
Сучасні методи профорієнтації у роботі психологічної служби ЗП(ПТ)О

Питанню впровадження сучасних методів профорієнтаційної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти був присвячений обласний семінар працівників психологічних служб, який відбувся 23 січня 2020 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області під керівництвом Наталії Сиско, завідувача лабораторії НМЦ ПТО ПК, кан.психол.наук.

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області