Новини
2014-09-15 15:20:01
ЗМІСТ ТА НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ ПТО ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2014-2015 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

           12 вересня 2014 року відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області відбулося спільне засідання обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів з питань змісту та напрямів діяльності соціально-психологічної служби ПТО Хмельницької області  у 2014-2015 навч. році. Засідання секцій відбулось у режимі он-лайн.
        На засіданні було проаналізовано діяльності працівників соціально-психологічної служби ПТНЗ області у 2013-2014 навчальному році;  визначено особливості діяльності практичних психологів і соціальних педагогів у 2014-2015 навчальному році; зроблено аналіз змісту планів роботи працівників соціально-психологічної служби ПТНЗ на 2014-2015 навчальний рік.
        Завідувач відділу підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи НМЦ ПТО ПК Наталія Миколаївна Сиско здійснила аналіз діяльності соціально-психологічної служби ПТО області у 2013-2014 навчальному році. Було проаналізовано якість виконання практичними психологами і соціальними педагогами ПТНЗ завдань, визначених Міністерством освіти і науки України, Обласним центром практичної психології та соціальної роботи, Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області.
    На засіданні фахівців соціально-психологічної служби ПТНЗ області Наталія Миколаївна зосередила увагу практичних психологів і соціальних педагогів на основних завданнях, які визначені у листі Міністерства освіти і науки України від 25.07.2014 № 1/9-374 «Стан та особливості діяльності  психологічної служби системи освіти у 2014-2015 навчальному році», а саме:  на необхідності свідомої активності керівників навчальних закладів, спрямованої на підтримку, регулювання і формування здорового соціально-психологічного клімату у педагогічному колективі і закладі в цілому;  необхідність тісної взаємодії керівника ПТНЗ і фахівців психологічної служби для подолання негативних психологічних наслідків подій, що відбуваються в країні, для всіх учасників навчально-виховного процесу (стресові та  посттравматичні стани тощо); працівникам психологічної служби важливо знати про такі сім’ї, своєчасно надавати необхідну психологічну, соціально-педагогічну допомогу.
      Також  Н.М. Сиско наголосила на необхідності на початку навчального року приділити особливу увагу питанням адаптації учнівської молоді, зокрема таким напрямам, як: адаптація до умов проживання у гуртожитку; адаптація до нових умов навчання; адаптація до нового учнівського колективу;  адаптація учнів до навчальної діяльності.
        Матеріали спільного засідання обласних фахових секцій практичних психологів і соціальних педагогів з питань змісту та напрямів діяльності соціально-психологічної служби ПТО Хмельницької області  у 2014-2015 навч. році систематизовано. За підсумками роботи підготовлено матеріали, презентації, які практичні психологи і соціальні педагоги повинні впроваджувати у подальшій практичній діяльності.

2020-02-20 10:03:31
Вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О

Відповідно до плану роботи Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області 30 січня 2020 року відбувся вебінар викладачів математики ЗП(ПТ)О на тему «Формування ключових компетентностей на уроках математики».

© 2015 Усі права належать НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області